قیمت ویلا در سرخرود چقدر است؟ از کجا بخریم؟

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 1 سال پیش
  • سرخرود
  • 0
قیمت ویلا در سرخرود چقدر است؟ از کجا بخریم؟

قیمت ویلا در سرخرود چقدر است؟ آیا ارزش سرمایه گذاری و یا خرید را دارد؟ در روستا ویلا بخرم یا در شهر؟ اجاره کنیم یا بخریم؟

معمولا وقتی کسی که قصد داشته باشد تا داخل شهر سرخرود یک ویلایی را بخرد، اول از همه سعی می‌کند تا خودش یک تخمینی از قیمت ویلا بزند و یا اینکه مناطق مختلف برای خرید را بررسی کند.

در این پست ما قصد داریم تا به تمامی این موضوعات بپردازیم تا شما یک خریدی راحت در سرخرود را تجربه کنید. در ادامه همراه جای دنج باشید.

قیمت ویلا در سرخرود

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در سرخرود را دارید می‌توانید با استفاده از شماره زیر، با تیم جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

قیمت ویلا در سرخرود

سرخرود یک شهر ساحلی است که جاذبه های فوق العاده دارد؛ هر ساله مسافران زیادی برای گشت و گذار به این شهر سفر می‌کنند؛ سرمایه گذاران زیادی هم به این شهر می‌آیند تا بتوانند پروژه‌های خودشان را پیاده کنند.

همه این موارد باعث می‌شود تا قیمت ویلا در سرخرود بالا برود؛ البته موضوعاتی که بالا اشاره کردیم، فقط بخشی از مسائل قیمت گذاری ویلاست که در ادامه به مسائل بیشتری هم می‌پردازیم.

چگونگی بررسی قیمت ویلاهای سرخرود

قیمت ویلاهای سرخرود

قیمت ویلاهای سرخرود بستگی به عوامل مختلفی دارد که در بالا به چند نمونه اشاره کردیم؛ جدیدا در مناطق شمال کشور، قیمت ها به صورت کیلویی ارائه می‌شود؛ به این شکل که مثلا نگاه می‌کنند فلانی چه قیمتی داده. حالا اونها باید از فلانی قیمت بیشتر ارائه بدن!

این درصورتی است که شما باید یک مشاور املاک که از صنف املاک مجوز دارد، کمک بگیرید؛ روال کار به این شکل نیست که هر قیمتی خودتان خواستید را ارائه بدهید.

ولی خب متاسفانه خیلی از صاحبان ویلا همینطوری هستند و هیچ کمکی از هیچ کسی نمی‌گیرند و قیمتی را پیشنهاد می‌دهند که خودشان می‌خواهند؛ حالا اینجا شما باید از روال قیمت گذاری ها آشنا باشید.

ولی چه مسائلی می‌تواند بر روی قیمت ویلا تاثیر بگذارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

1. منطقه که میخواهید ویلا بخرید

اینکه ویلا در چه قسمتی ساخته شده می‌تواند بر روی قیمت ویلا در سرخرود تاثیر بگذارد؛ مثلا کنار ساحل ساخته شده و یا کنار جنگل؟ داخل روستا یا داخل شهر؟

نزدیک خیابان یا داخل کوچه؟

2. امکانات داخل ویلا

نکاتی مثل اینکه ویلا چند طبقه است، چند تا اتاق خواب دارد، حیاط دارد یا نه، وسایل تفریحی مثل بیلیارد و پینگ پنگ، سرویس بهداشتی فرهنگی یا ایرانی و ….

همه این مسائل می‌تواند تاثیر مستقیم بر روی قیمت ویلاهای سرخرود بگذارد.

قیمت ویلا در سرخرود

3. خرید ویلا استخردار سرخرود

باید بگم که یک اگر ویلا استخر داشته باشد، شاید باعث شود که قیمت ویلا در سرخرود دو برابر شود. البته باز هم بستگی به استخر داره که مثلا اندازه استخر چقدر است، موتورخانه استخر کجاست و چطور است و …

4. مصالح استفاده شده در ساخت ویلا

قطعا نوع و جنس مصالح، می‌تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت ویلاهای سرخرود داشته باشد؛ معمولا هر کسی که ویلا می‌سازد، عکس‌هایی از حین ساخت ویلا می‌گیرد.

اگر شما هم قصد خرید ویلا را دارید، حتما از صاحب ویلا بخواهید تا عکس‌ها را به شما نشان بدهد تا از کیفیت مصالح استفاده شده مطمئن شوید.

5. ویلا چه زمانی ساخته شده؟

این موضوع را همیشه یادتان باشد که ویلاهای نوساز، قیمت بیشتری نسبت به ویلاهایی دارند که چند سال از عمرشان می‌گذرد. پس همیشه در حین خرید ویلا، سن ویلا را صاحب ملک بپرسید (با سند و مدرک).

همانطور که گفتیم، نکاتی بررسی قیمت ویلا، خیلی بیشتر از این موارد است؛ ما فقط سعی کردیم تا نکاتی از بقیه مهمتر بودند را به شما بگوییم.

خرید ویلا ارزان در سرخرود

خرید ویلا ارزان در سرخرود

یکی از سوالاتی که درباره قیمت ویلا در سرخرود پیش می‌آید مربوط به خرید ویلا ارزان در سرخرود است که مثلا می‌شود یک ویلا با قیمتی ارزان را پیدا کرد یا نه؟! درواقع قیمت ارزان نه! ولی قیمت خوب چرا!

قیمت خوب دقیقا همان قیمتی است که یک مشاور املاک بعد از بررسی نکات مربوطه، تعیین می‌کند. هیچوقت انتظار نداشته باشید که یک قیمت ارزان پیدا کنید؛

البته بگذارید یک پیشنهاد به شما بکنم؛ قاعدتا شما وقتی می‌خواهید یک ویلا را بخرید، در چند مرحله به ویلا سر می‌زنید تا قشنگ از چیزی که می‌خرید مطمئن بشید؛ در همین مراحل سعی کند تا یک مشاور املاک معتمد را با خودتات ببرید تا اگر ویلا هر عیب و ایرادی دارد را به شما بگوید.

برای خرید ویلا ارزان در شهر سرخرود می‌توانید با شماره‌ای که در اول پست قرار دادیم تماس بگیرید.

خرید ویلا سرخرود اقساطی

خرید ویلا سرخرود اقساطی

همانطور که در جریان هستید، اوضاع اقتصادی مملکت زیاد خوب نیست و برای همین، مشتریان دست به نقد برای خرید ویلا، بسیار کمتر از گذشته شده.

برای همین، عده‌ای از مشاورین املاک تصمیم گرفتند تا ویلاهایی که در دستشان دارند را به صورت اقساطی معامله کنند؛ البته لازمه این کار، گرفتن رضایت از صاحب ویلاست.

جای دنج هم در زمینه خرید ویلا سرخرود اقساطی فعالیت می‌کند؛ اگر قصد خرید ویلا به صورت اقساطی را داشتید، با شماره‌ای که در اول پست قرار دادیم تماس بگیرید.

خرید ویلا در روستاهای سرخرود

خرید ویلا در روستاهای سرخرود

بعضی‌ها هستند که از سر و صدا و شلوغی شهر بیزارند؛ یعنی هدف آنها از خرید ویلا، داشتن یک مکانی است که بتوانند در آن آرامش داشته باشند و تنها صدایی که می‌شنوند، صدای طبیعیت و پرندگان باشد. پس خرید ویلا در روستاهای سرخرود می‌تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد.

سرخرود دارای 42 روستاست که ما در پست روستاهای سرخرود به معرفی روستاها پرداختیم؛ هر روستایی خصوصیات خودش را دارد؛ مثلا یک روستا ساحلی است و روستایی دیگر در نزدیکی شهر قرار دارد؛ بعضی روستاها مردمان خوبی ندارند و بعضی‌ها مردمانی فوق العاده دلگرم و مهمانواز.

پس شما قبل از بررسی مسائلی مثل قیمت ویلا در سرخرود باید منطقه‌ای که قصد دارید در آن ویلا بخرید را مشخص کنید؛ برای اینکار می‌توانید از تیم جای دنج کمک بگیرید.

قیمت اجاره ویلا در سرخرود

قیمت اجاره ویلا در سرخرود

شرایطی که در بالا و در بخش چگونگی بررسی قیمت ویلاهای سرخرود گفتیم، مربوط به بحث قیمت اجاره ویلا در سرخرود هم می‌شود.

تمامی نکات مثل، وضعیت مکانی ویلا، استخر، امکانات، نوساز بودن ویلا و … می‌تواند بر روی قیمت اجاره ویلا در سرخرود تاثیر بگذارد.

البته یک نکته دیگری هم بر قیمت اجاره ویلا تاثیر می‌گذارد و آنهم زمانی است که شما قصد اجاره دارید؛ مثلا قیمت وسط هفته در زمستان با قیمت تعطیلات عید خیلی فرق دارد! حتی شاید فرق آن به یک میلیون تومان هم برسد؛ شاید بیشتر!

همانطور که می‌دانید، فعالیت اصلی تیم جای دنج در زمینه خرید و فروش زمین و ویلا در شهرستان محمودآباد است. پس اگر شما قصد اجاره ویلا در سرخرود را داشتید می‌توانید با استفاده از شماره زیر، با مشاوران جایدنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه