خرید زمین تا 400 میلیون در محمودآباد؟

خرید زمین تا 400 میلیون در محمودآباد؟

آیا امکان خرید زمین تا 400 میلیون تومان در شهرستان محمودآباد وجود دارد؟ همانطور که احتمالا در جریان هستید، ما در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت میکنیم و به همین جهت، میتوانیم به جرعت بگوییم که اطلاعات کاملی را درباره قیمت زمین های محمودآباد در اختیار داریم.

پس با اطمینان میتوانیم به شما قول بدهیم که شما نمیتوانید با 400 میلیون تومان، یک زمین برای ساخت و ساز را بخرید. ولی در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، ما سعی میکنیم تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

با چه رقمی میتوانیم در محمودآباد بخریم؟

در مرحله اول باید به شما بگویم که این پست در تاریخ 19 اردیبهشت سال 1402 درحال نگارش است؛ پس اطلاعاتی که در داخل این پست و درباره آن صحبت میکنیم، ممکن است که در آینده تغییر کند.

اگر شما قصد خرید زمین در شهرستان محمودآباد را دارید، باید حداقل 500 میلیون تومان سرمایه داشته باشید که تازه با 500 میلیون تومان هم احتمالش وجود دارد که نتوانید یک زمین خوب را خریداری کنید. ولی نسبت به رقم های پایین تر، شانس بیشتری برای خرید زمین دارید.

البته ما در یک پستی با عنوان خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد به صورت کامل درباره این موضوع صحبت کردیم که در صورت نیاز، میتوانید آن را مطالعه کنید.

بهتر است که مقاله را بیشتر از این مقدار ادامه ندهیم؛ اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، میتوانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “خرید زمین تا 400 میلیون در محمودآباد؟”

 • Mohammad_yall

  اگه با 400 میلیون نمیشه توی محمودآباد زمین خرید، پس با چه سرمایه ای باید اقدام کنیم؟

  پاسخ دادن
  • ابوالفضل قلی نژاد

   تا الان که من دارم این کامنت رو مینویسم، باید حداقل 700 میلیون سرمایه داشته باشید که باز توی این لحظه هم، شاید نتونین یک زمین خوب برای سرمایه گذاری رو بخرین. ولی با 1 میلیارد میتونین توی یک منطقه خوب از محمودآباد، یک زمین عالی رو خریداری کنید.

   پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه