اجاره ویلا در محمودآباد + از شبی 250 هزارتومن به بالا!

اجاره ویلا در محمودآباد + از شبی 250 هزارتومن به بالا!

اجاره ویلا در محمودآباد یکی از دغدغه های اصلی مسافرانی است که به این شهرستان سفر میکنند؛ راه و روش های زیادی برای اجاره کردن یک ویلا در شهر محمودآباد مازندران وجود دارد.

در این پست ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم تا بهترین ویلایی که متناسب با جیب شما باشد را انتخاب کنید. پس این پست جای دنج را از دست ندهید؛

چه نوع ویلایی برای اجاره در محمودآباد موجود است؟

هر چه که بخواهید! این همه چیز است!

ویلا ساحلی، ویلا جنگلی، ویلا استخردار، از یک خوابه تا هر تعداد که بخواهید، ویلا با وسایل تفریحی مثل بیلیارد و فوتبال دستی، مبله، سوئیت، دربست، شهر سرخرود، محمودآباد و ….

شما فقط کافی است تا با شماره ای که بالا ذکر شده تماس بگیرید تا مراحل اجاره ویلا در محمودآباد برای شما انجام شود؛

حالا چرا محمودآباد؟

چرا اجاره ویلا در محمودآباد؟

تا اینجا ما گفتیم که چه امکاناتی در محمودآباد، در اختیار شما می گذاریم! حالا در ادامه به این موضوع می پردازیم که اصلا چرا باید اجاره ویلا در محمودآباد باشد! محمودآباد چه تفاوتی با بقیه شهرها دارد؟ چه مکان های تفریحی دارد؟ و هزاران دلیل دیگر که شما را مجاب می کند به این شهر بیایید.

چرا باید به محمودآباد برویم؟

وقتی به شمال سفر می کنید، گزینه های زیادی جلوی شماست که از هیچکدام از آنها نمی توانید بگذرید؛ جنگل های زیبا، دریا، کوه، باتلاق، دریاچه، رودخانه ها، مناطق تاریخی و بینهایت گزینه های دیگر!

شهرستان محمودآباد هم جزو آنهاست که از دریا، جنگل، زمین های کشاورزی، مناطق تاریخی، دریاچه و … برخوردار است. جدای از این موضوع، همسایه های محمودآباد شهرستان هایی به مانند نور، آمل و فریدونکنار هستند و تمامی این موارد باعث شده تا محمودآباد به قطب گردشگری در مازندران تبدیل شود.

در ادامه بیشتر به بررسی این موارد می پردازیم که چرا باید به محمودآباد بروید تا بهتر بتوانید بهترین مکان برای اجاره ویلا در محمودآباد را انتخاب کنید.

اگر میخواهید بیشتر درباره این موضوع بدانید، به پست چرا باید به محمودآباد برویم؟ مراجعه کنید.

محمود آباد شمال کجاست

شما به کمک نقشه زیر می توانید ببینید که محمودآباد شمال کجاست تا راحت تر برای اجاره ویلا در محمودآباد اقدام کنید.

پ.ن: نقشه از گوگل مپ گرفته شده.

هواشناسی محمودآباد 10 روز آینده

یکی از بخض های مهم سفر به هر جایی، بررسی آب و هوای آن منطقه است و اینکه بدانیم تا چند روز آینده، هوای آن منطقه به چه شکلی است! اصلا آب و هوا اجاره گشت و گذار را به ما می دهد یا نه؟!

کسانی که قصد اجاره ویلا در محمودآباد را دارند هم به دنبال هواشناسی محمودآباد 10 روز آینده هستند. البته این 10 روز متغیر است ولی طبق تجربه ای که ما کسب کردیم، اکثرا اطلاعات هواشناسی تا 10 روز را می خواهند.

قطعا که همه ما امروزه داخل گوشی خودمان یک نرم افزار هواشناسی داریم؛ ولی یکی از دقیق ترینهای آنها که امروز قرار است در این قسمت به آن بپردازیم، سایت accuweather است. شما به کمک این سایت می توانید هواشناسی محمودآباد تا 10 روز آینده را به راحتی ببینید که طبق تجربه من، از همه دقیق تر و بهتر است.

برای مشاهده آب و هوا محمودآباد کلیک کنید.

بهترین روستا محمودآباد

محمودآباد دارای روستاهای خیلی زیادی است که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند. ولی در بین همه آنها، دو روستا وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد اجاره ویلا در محمودآباد را دارید، آنجا ویلا بگیرید:

1. روستا خشت سر

روستا خشت سر یکی از مکانهای مورد علاقه مسافران است. چون هم از شمال به دریا (خشت سر یک روستا ساحلی است) و از جنوب به جنگل ختم می شود. از سمت راست به شرکت نفت و از سمت چپ به شهرستان نور راه دارد.

جدا از این موارد، خشت سر برای خودش یه پا شهر است و هر چیزی که بخواهید را دارد. از سوپرمارکت 24 ساعته تا داروخانه، امامزاده، نانوایی (سنگگ، بربری، لواش، سنتی) بولینگ، کافی شاپ، باشگاه بدنسازی زنانه ومردانه، سالن ورزشی، پارک و …

2. روستا چهارمحل آهی

روستا چهارمحل آهی هم یکی از بهترین روستاها برای اجاره ویلا در محمودآباد است. این روستا تشکیل شده از چندین روستا است که یکی از معروف ترین مکان های محمودآباد به شمار می رود. این روستا بیشتر به دلیل مناطق کشاورزی که دارد مورد توجه مسافران است.

شما در این روستا می توانید مکان هایی را پیدا کنید که فقط صدای خودتان وجود دارد با صدای پرندگان! آرامش کامل! من در شهرستان محمودآباد این روستا را به شما پیشنهاد میکنم! ولی با انتخاب این گزینه باید قید ویلا ساحلی را بزنید. البته که با دریا فاصله چندانی ندارد!

شغل ساکنان شهرستان محمودآباد

همانطور که می دانید محمودآباد یکی از مناطق استان مازندران است و شغل اکثر مردم مازندارن هم در خانواده شغلهایی به مانند دامداری و کشاورزی است که محمودآباد هم از آن مستثنی نیست.

البته که کمی شغل ساکنان شهرستان محمودآباد تغییر کرده و آن هم به دلیل وجود شما مسافران گرامی است. برای مثال کسانی مثل ما هستند که سعی در اجاره ویلا در محمودآباد را دارند و یعنی اینکه از مسافران روزی میگیرند.

عده ای هم از وجود توریستها استفاده کرده و شروع فروش لوازم سنتی کردند و یا در بازار محلی محمودآباد که بسیار مورد توجه مسافران است، برای خود مغازه ای باز کردند و مشغول به فروش اجناس هستند.

ولی در کل، شغل اکثر روستاییان شهرستان محمودآباد در همین کشاورزی و دامداری خلاصه می شود. (جدیدا این آمار در حال کاهش است.)

مطالب بیشتر درباره این شهرستان

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه