روستای رودپشت محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 7 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای رودپشت محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

روستای رودپشت محمودآباد یکی از روستاهای شهرستان محمودآباد به شمار میرود که در بخش سرخرود واقع شده. البته با اینکه فاصله این روستا به محمودآباد، کمتر از سرخرود است، ولی تخت حوزه سرخرود میباشد. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، ما قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره این روستا را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای رودپشت را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای رودپشت محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، رودپشت جزو روستاهای سرخرود است که در دهستان هرازپی شمالی واقع شده. طبق آخرین آماری که از این روستا و بر اساس سرشماری سال 1395وجود دارد، جمعیت آن 835 نفر اعلام شده که همین جمعیت هم تشکیل شده از 231 خانوار هستند.

دهستان: هرازپی شمالی
جمعیت: 835 نفر (231 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر: 9 کیلومتر

آدرس روستای رودپشت محمودآباد کجاست؟

مسیر این روستا هم راه سختی ندارد؛ فقط کافی است که شما جاده محمودآباد به فریدونکنار را طی کنید و دقیقا قبل از اینکه به روستای بیشه کلا برسید، میتوانید ورودی این روستا را مشاهده کنید که دقیقا در سر جاده هم یک تابلو برای ورود به روستای رودپشت هم نوشته شده.

متاسفانه نقشه ای از ورودی این روستا وجود ندارد؛ ولی در ادامه، آدرس مسجد روستای رودپشت را برای شما قرار میدهیم که تا بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید.

همسایگان روستای رودپشت

از شمال: دریاسر، بیشه کلا

از غرب: بیشه کلا

از جنوب: چهارافرا

از شرق: کلمرز علیا، سیاهرودسر

خرید زمین در رودپشت محمودآباد

خرید زمین در رودپشت محمودآباد
در رودپشت، زمین بخریم یا نه؟

روستای رودپشت همیشه یکی از روستای رده دوم برای سرمایه گذاری به شمار میرود؛ یعنی اینکه روستاهای بهتری هم نسبت به رودپشت جهت سرمایه گذاری برای خرید زمین در محمودآباد وجود دارند؛ ولی اینطور هم نیست که این روستا، موقعیت های لازم برای سرمایه گذاری را نداشته باشد. درواقع از آنجایی که قیمت زمین در رودپشت هم نسبت به روستای درجه اول کمتر است، توانسته تا تقاضاهای زیادی را هم به دست بیاورد. هرچند که پیشنهاد میکنیم ابتدا به سراغ روستاهای درجه اول به مانند خرید زمین در حربده محمود آباد یا خرید زمین در کلوده محمودآباد و … بروید.

درواقع اگر قصد خرید زمین در شهرستان محمودآباد را دارید، خرید زمین در رودپشت هم میتواند یک گزینه عالی باشد. البته این موضوع را هم بدانید که به دلیل نوسانات بالای قیمت در بازار املاک، امکان ارائه قیمت دقیق وجود ندارد. برای همین پیشنهاد میکنیم که اگر قصد استعلام قیمت زمین در این روستا را دارید، حتما با مشاوران تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

فایل PDF معرفی روستای بیشه کلا

همچنین در ادامه، فایل پی دی اف این مقاله را برای شما آماده کردیم که در صورت نیاز، میتوانید آن را دانلود کنید:

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه