روستای سنگ کتی محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای سنگ کتی محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

در ادامه معرفی روستاها، نوبت به روستای سنگ کتی محمودآباد میرسد که نسبت به بقیه روستاهای محمودآباد، کمتر شناخته شده است. همین موضوع باعث شده تا در این پست از جای دنج، به معرفی روستای سنگ کتی بپردازیم.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای سنگ کتی محمودآباد را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای سنگ کتی محمودآباد

روستای سنگ کتی در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده و طبق آخرین آمار سرشماری که مربوط به سال 1385 میشود، جمعیت آن 310 نفر اعلام شده که این جمعیت هم تشکیل شده از 79 خانوار است.

دهستان:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت:310 نفر (79 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:15.5 کیلومتر

آدرس روستای سنگ کتی محمودآباد

واقعیتش را بخواهید، آدرس دادن روستای سنگ کتی در قالب متن، برای شمایی که قصد رسیدن به این روستا را دارید کار سختی است. برای همین بهترین کار این است که از نقشه گوگل استفاده کنیم. در ادامه، نقشه گوگل این روستا را برای شما قرار میدهیم:

همسایگان روستای سنگ کتی محمودآباد

از شمال: میانرود، ناصر آباد

از شرق: پاشاکلا بیش محله

از جنوب: اسکی محله، معصوم آباد

از غرب: قصاب کتی، اسلام آباد، کلوده

خرید زمین در سنگ کتی محمودآباد

خرید زمین در سنگ کتی محمودآباد
روستای سنگ کتی محمودآباد زمین بخریم؟

اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، پیشنهاد میکنیم که اصلا به سراغ خرید زمین در سنگ کتی محمودآباد نروید. چون این روستا، ویژگی های لازم برای سرمایه گذاری را ندارد و فقط به درد افرادی میخورد که قصد دارند برای زندگی یا تفریح، یک زمین در این روستا بخرند و اقدام به ساخت ویلا کنند.

درکل اگر هدف شما از خرید زمین، مربوط به سرمایه گذاری میشود، پیشنهاد ما به شما خرید زمین در کلوده محمودآباد یا خرید زمین در حربده محمود آباد یا دیگر روستاهای درجه اول محمودآباد است.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه