روستای شرفتی محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای شرفتی محمودآباد

روستای شرفتی محمودآباد از آن دسته روستاهایی است که فقط در نزد افراد بومی معروف است و به دلیل اینکه ماشین رو سختی دارد و از مرکز شهر دور است، افراد غیربومی اطلاعات زیادی درباره آن ندارند.

برای همین ما در ادامه این پست از سایت جای دنج، قصد داریم تا روستای شرفتی را به شما معرفی کنیم.

 

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای شرفتی را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

 

اطلاعات کلی درباره روستای شرفتی محمودآباد

این روستا جزو روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان اهلمرستاق شمالی قرار دارد و بر اساس آخرین سرشماری که مربوط به سال 1395 میشود، جمعیت آن 386 نفر اعلام شده که این جمعیت هم تشکیل شده از حدود 130 خانوار است.

 

آدرس روستای شرفتی

آدرس دادن روستای شرفتی، واقعا کار سختی است! چون برای رسیدن به این روستا، باید چند روستای دیگر را هم پشت سر بگذارید و به همین خاطر، بهترین کار این است که آدرس این روستا را از طریق گوگل مپ برای شما قرار بدهیم.

همسایگان روستای شرفتی

از شمال: اهلم، خشت سر، آزادمون

از شرق بونده

از جنوب: شومیا، کوسه رز

از غرب: —–

 

در شرفتی زمین بخریم؟

در شرفتی زمین بخریم؟

جواب ما برای تایید یا تایید نکردن خرید زمین در شرفتی بستگی به هدف شما دارد. چون اگر قصد شما از خرید زمین در این روستا مربوط به سرمایه گذاری میشود، اصلا پیشنهاد نمیکنیم که چند دلیل دارد. یک اینکه منطقه های بسیار بهتری برای خرید زمین در محمودآباد به جهت سرمایه گذاری وجود دارد که برای مثال میتوان به خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد اشاره کرد.

دلیل بعدی اینکه روستای شرفتی محمودآباد، هیچ کدام از ویژگی های لازم برای سرمایه گذاری را ندارد. از تقاضا گرفته تا امکانات و …

ولی! ولی اگر شما قصد خرید زمین در این روستا به جهت تفریح و زندگی را دارید، قطعا گزینه خوبی را انتخاب کردید. هرچند که روستای شرفتی در کنار بقیه روستاهای شهرستان محمودآباد، به عنوان بهترین گزینه برای خرید زمین به جهت ساخت ویلا برای تفریح و گردش است.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای شرفتی را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

 

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه