پاساژ شرکا محمودآباد کجاست؟ آدرس + اطلاعات کامل

پاساژ شرکا محمودآباد کجاست؟ آدرس + اطلاعات کامل

پاساژ شرکا محمودآباد هم یکی دیگر از پاساژهای معروف این شهرستان به شمار می‌رود که درواقع همه افراد بومی این منطقه، به خوبی با این پاساژ آشنا هستند و در این پست قصد داریم تا این پاساژ را برای مسافران، معرفی کنیم. پس این پست جای دنج را از دست ندهید.

اطلاعات کلی از پاساژ شرکا محمودآباد

پاساژ شرکا هم علاوه بر اینکه یکی از پاساژهای معروف این شهرستان است، جزو قدیمی‌ترین پاساژهای شهرستان محمودآباد هم به شمار می‌رود که در سه لاین طراحی شده. در این سه لاین، مغازه‌های مختلفی وجود دارند که بعضی از آنها هم جزو قدیمی‌ترین و بعضی‌ها هم جزو معروف‌ترین مغازه‌ها در حوزه خودشان، در شهرستان محمودآباد هستند.

البته بیشتر مغازه‌های این پاساژ، در زمینه خدمات مختلف فعالیت می‌کنند و درواقع غرفه‌ای نیست که به درد توریست‌ها بخورد؛ البته دو تا از معروف‌ترین فروش فروش‌های شهرستان محمودآباد در این پاساژ هستند که می‌توانید از محصولات آنها دیدن کنید.

آدرس پاساژ شرکا محمودآباد

اگر شما از هر فرد محمودآبادی آدرس پاساژ شرکا بپرسید، قطعا می‌داند کجاست و آدرسش را هم به شما می‌دهد. ولی در ادامه ما هم آدرس این پاساژ را برای شما قرار می‌دهیم.

از سمت راه مرکزی شهر، به سه سمت شرق (جاده فریدونکنار) حرکت کنید. دقیقا حدود بعد از 100 متر شما سه لاین پاساژ را می‌بینید که دقیقا همان پاساژ شرکا محمودآباد است.

فاصله پاساژ شرکا تا بقیه مراکز خرید

ما در پست بهترین مراکز خرید محمودآباد چندین مراکز خرید را معرفی کردیم که پاساژ شرکا هم یکی از آنها بود. چندین پاساژ دیگر هم در آن لیست وجود دارد که در ادامه این بخش قصد داریم تا فاصله آنها را با پاساژ شرکا بررسی کنیم.

تا مجتمع سیمرغ: 4.2 کیلومتر

تا بازار بزرگ مازندران: 4 کیلومتر

تا بازار ساحلی قائم: 600 متر

تا پاساژ قرض الحسنه: 550 متر

تا پاساژ خسروی: 450 متر

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا پاساژ شرکا محمودآباد را برای شما معرفی کنیم؛ همانطور که در بالاتر هم متوجه شدید، این پاساژ فقط مربوط به غرفه‌های خدماتی است که مغازه‌هایی که در این پاساژ راه اندازی می‌شوند، فقط به درد نیازهای افراد بومی این منطقه می‌خورد. اگر شما نظری درباره این پاساژ داشتید، می‌توانید از قسمت کامنت‌ها برای ما بفرستید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه