روستای سیاهرودسر محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای سیاهرودسر محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای سیاهروسرد یکی دیگر از روستاهای محمودآباد به شمار میرود. اگر شما از طریق گوگل سایت ما را پیدا کردید، احتمالا متوجه شدید که اطلاعات خوبی از این روستا در سطح اینترنت وجود ندارد. برای همین در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، تصمیم گرفتیم تا روستای سیاهرودسر محمودآباد را به شما معرفی کنیم.

 

اگر قصد خرید زمین و استعلام قیمت زمین های روستای سیاهرودسر را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

 

اطلاعات کلی درباره روستای سیاهرودسر محمودآباد

روستای سیاهرودسر در دهستان هرازپی غربی واقع شده که بر اساس آخرین سرشماری که مربوط به سال 1385 میشود، 776 نفر جمعیت دارد. که البته این جمعیت هم تشکیل شده از 199 خانوار هستند.

البته این موضوع را هم به شما بگوییم که یک سرشماری دیگری هم در سال 1395 انجام شده که متاسفانه اطلاعاتی از آن در دست نیست. ولی خب میتوان گفت که شاید جمیعت این روستا احتمالا به بالای 800 نفر رسیده باشد.

 

آدرس روستای سیاهرودسر محمودآباد

مسیر رسیدن به روستای سیاهرودسر محمودآباد، سخت نیست و درواقع یک مسیر مستقیم را در پیش دارید؛ فقط کافی است که از سمت راه مرکزی شهر، به سمت جاده فریدونکنار حرکت کنید و حدود 5 دقیقه بعد از خارج از شهر، (میدون قاسم سلیمانی) میتوانید ورودی روستای سیاهرودسر را مشاهده کنید. در ادامه هم، نقشه این روستا را برای شما قرار میدهیم تا بتوانید مسیر خودتان به این روستا را به راحتی پیدا کنید.

 

همسایگان روستای سیاهرودسر

از شمال: —–

از شرق: دریاسر، کلمرز علیا

از جنوب: متوریج

از غرب: یمچی

 

در روستای سیاهرودسر زمین بخریم؟

در روستای سیاهرودسر، زمین بخریم؟
خرید زمین در روستای سیاهرودسر برای سرمایه گذاری خوبه؟

شاید اسم روستای سیاهرودسر را کم شنیده باشید؛ ولی باید به شما بگوییم که این روستا، همیشه جزو روستاهای خوب برای خرید زمین در محمودآباد به شمار میرفت. هر چند که مناطق بهتری به مانند خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد یا خرید زمین در حربده حربده محمود آباد و … وجود دارد. ولی روستای سیاهرودسر محمودآباد هم یکی از گزینه های مناسب به شمار میرود.

اگر قصد خرید زمین و استعلام قیمت زمین های روستای سیاهرودسر را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه