روستای سیارکلا محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای سیارکلا محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای سیارکلا محمودآباد را به جرعت میتوان در لیست روستاهای رده اول برای سرمایه گذاری قرار داد که اتفاقا ویلاهای بسیار مدرن و همچنین شهرک سازی های فوق العاده ای هم در این روستا انجام شده. برای همین در این مقاله، ما تصمیم گرفتیم تا روستای سیار کلا را به شما معرفی کنیم تا بیشتر با این روستا، آشنا شوید.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای آزادمون را داشتید می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

 

معرفی کلی روستای سیارکلا محمودآباد

 

روستای سیارکلا، یک از روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده. طبق آخرین سرشماری که مربوط به سال 1395 میشود، جمعیت این روستا 906 نفر معرفی شده که البته این جمعیت هم تشکیل شده از 210 خانوار است. (شاید بیشتر!)

 

آدرس روستای سیار کلا

موقعیت روستای سیارکلا، در سمت جاده آمل و بیرون از شهر محمودآباد قرار دارد. یعنی وقتی که شما از شهر خارج شدین، میتوانین در سمت راست خودتان، روستای سیارکلا را مشاهده کنید. هر چند که ما در بالا هم نقشه این روستا در گوگل مپ را هم قرار دادیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به روستای سیارکلا را پیدا کنید.  

 

همسایگان روستای سیارکلا

 

  از شمال:—–

از شرق: تشبندان

از جنوب: گالشپل، جونی کلا

از غرب: یوسف آباد، آزادمون  

 

قیمت زمین در سیارکلا محمودآباد چقدر است؟

 

قیمت زمین در سیارکلا محمودآباد چقدر است؟

فروش زمین سیارکلا همیشه یکی از روستاهای مورد علاقه سرمایه گذاران بوده؛ به طوری که حتی اکثر افرادی که قصد خرید زمین در محمودآباد را دارند، به تیر خرید زمین در روستای سیارکلا هستند.

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، تقاضاهای زیادی در این روستا وجود دارد که همین موضوع باعث شده تا یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری زمین باشد.

البته باید به شما بگوییم که به دلیل نوسانات قیمت زیادی که در حوزه املاک وجود دارد، متاسفانه امکان ارایه قیمت دقیق وجود ندارد؛ برای همین اگر شما قصد استعلام قیمت زمین در سیارکلا محمودآباد را دارید، پیشنهاد میکنم که حتما با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

 

جای دنج، در چه روستاهایی فعالیت میکند؟

 

تیم جای دنج، در زمینه املاک فعالیت میکند که کل فعالیت تیم ما هم فقط در حوزه شهرستان محمودآباد است. از مهمترین فعالیت های تیم جای دنج میتوان به خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد، خرید زمین در کلوده محمودآباد، خرید زمین در حربده محمود آباد، خرید زمین در سرخرود و … اشاره کرد. اگر قصد خرید زمین یا ویلا در هر کدام از روستاهای شهرستان محمودآباد را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید.

 

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه