مجتمع سیمرغ محمودآباد کجاست؟ آدرس | معرفی سینما

مجتمع سیمرغ محمودآباد

تا حالا به مجتمع سیمرغ محمودآباد سفر کردید؟ اگر شما هم یکی از کاربران سایت ما باشید، احتمالا در پستهای مختلف به اسم مجتمع سیمرغ برخورد کردید؛ برای مثال ما در پست جاهای دیدنی محمود آباد توضیح کوتاهی از این مجتمع تجاری تفریحی گردشگری دادیم.

ولی در این پست قراره تا 0 تا 100 این مجتمع را بررسی کنیم و ببینم که داخل آن چخبر است؛ این پست جای دنج را از دست ندهید.

اطلاعات کلی از مجتمع سیمرغ محمودآباد

عمر زیادی از مجتمع تجاری سیمرغ محمود آباد نمی‌گذرد و سن آن کمتر از 5 سال است؛ این مجتمع در 2 کیلومتری شهر محمودآباد مازندران واقع شده (از سمت ایزدشهر)واقع شده. اگر به داخل این مجتمع بروید، متوجه بوتیک، فودکورت، فروشگاه رفاه، سینما و … می‌شود که می‌تواند تا ساعتها شما را سرگرم کند.

مجتمع سیمرغ محمودآباد

اگر به عکسهای مجتمع تفریحی سیمرغ محمود آباد دقت کنید متوجه شباهت زیاد معماری این ساختمان با ساختمان “مرکز حیدر علی اف” می‌شوید و درواقع گفته شده که از این ساختمان الهام گرفتند.

آدرس اینستاگرام سیمرغinstagram.com/simorgh_complex
سایت مجتمع سیمرغ محمودآبادsimorghcomplex.com
نزدیکترین جاذبه گردشگریدریا محمودآباد
امکانات داخل مجتمعدسترسی به اینترنت، آنتی دهی موبایل، راهنما مسافران، نیمکت، سرویس بهداشتی، آسانسور، آب خوری و …
امکانات بیرون مجتمعپارکینگ، کارواش، ترانسفر، فضای سبز، آنتن دهی موبایل و …
غرفه‌های مجتمع سیمرغکافه، رستوران، فودکورت، هایپرمارکت، غرفه صنایع دستی، فروش اکسسوری، سینما، بوتیک، ایستگاه شکموها

آدرس مجتمع تفریحی سیمرغ محمودآباد

مجتمع سیمرغ محمود آباد دقیقا قبل از ورودی شهر محمودآباد (از سمت ایزدشهر) قرار دارد. یعنی شما اگر از سمت ایزدشهر و یا نور حرکت می‌کنید، کافی است که جاده نور محمودآباد را پیش بگیرید؛ پس از 5 الی 10 دقیقه به پاساژ سیمرغ محمودآباد می‌رسد.

آدرس دقیق: استان مازندران، شهرستان محمودآباد، جاده نور محمودآباد، نرسیده به مجتمع شرکت نفت

در پایین هم مسیر مرکز تجاری سیمرغ بر روی نقشه را برای شما قرار می‌دهیم تا راحت تر مسیر خودتان به این مرکز تفریحی را پیدا کنید:

مرکز خرید سیمرغ

فروشگاه سیمرغ محمودآباد خودش جزو یکی از بهترین مرکز خرید محمودآباد است. ولی در خود سیمرغ هم چندین غرفه و مرکز خرید مختلف وجود دارد که با همدیگر در رقابت هستند. از فروشگاه رفاه و هایپر می و فودکورت می‌توان به عنوان مرکز خرید سیمرغ محمودآباد نام برد. دیگر فکر نکنم نیاز به توضیح درباره فروشگاه رفاه و هایپر می و فودکورت باشد. همه شما می‌دانید که داستان این فروشگاه‌ها از چه قرار است.

البته در مجموعه سیمرغ محمود آباد ایستگاه‌های شکم گردی زیادی هم دارد؛ رستوران، کافی شاپ، کافه و …. حتی یک رستورانی هم وجود دارد که نان سنتی گرم به شما می‌دهند.

بوتیک‌های متنوعی هم در این مجتمع قرار دارد؛ از بوتیک لباس زنانه، مردانه، بچگانه، لباس مجلسی و … هم وجود دارد؛ همچنین یکسری فروشگاه‌هایی هستند که اقدام به فروش لوازم سنتی و تزئینی می‌کنند.

بوتیک مجتمع سیمرغ محمودآباد

اگر هم شما علاقمند به اکسسوری‌هایی به مانند انگشتر و یا دستبند هستید، می‌توانید به غرفه‌ای که مخصوص فروش اکسسوری است مراجعه کنید؛ اتفاقا در همان طبقه همکف و در نزدیکی حوض قرار دارد.

در ادامه به صورت مختصر به توضیح بعضی از قسمتهای این مجتمع می‌پردازیم..

فروشگاه رفاه سیمرغ محمودآباد

در محمودآباد فقط دو فروشگاه رفاه وجود دارد که یکی در مجتمع غزال و دیگری در مجتمع سیمرغ واقع شده؛ اگر قرار باشد که این دو فروشگاه را از نظر بزرگی و محیط بررسی کنیم، باید به شما بگویم که مجتمع سیمرغ حرف اول را می‌زند.

فودکورت سیمرغ محمودآباد

فودرکورت سیمرغ محمودآباد را با نام “کافه رستوران ایوان” هم می‌شناسند که به تنوع منویی که دارد معروف است.

فودکورت در ضلع جنوبی این مجتمع قرار دارد؛ درواقع ضلع جنوبی مجتمع سیمرغ به ایستگاه شکموها معروف است. برای مشاهده منو کافه رستوران ایوان اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام فودکورت سیمرغ محمودآباد: iwan.caferestaurant

سینمای سیمرغ محمودآباد

در حال حاضر، تنها سینمایی که در شهرستان محمودآباد قرار دارد همین پردیس سینمایی مجتمع سیمرغ محمودآباد است؛ مجتمع سیمرغ سه سالن سینما دارد که یکی از ضلع جنوبی و دوتای دیگری هم در ساختمان اصلی قرار دارند.

در شش ماه اول، سانسها از ساعت 16 شروع می‌شود الی 2 بامداد و در شش ماه دوم هم از ساعت 14 الی 22؛ این ساعتها ممکن است که تغییر کنند.

آدرس اینستاگرام سینما سیمرغ محمودآباد: @simorgh_cinema

رستوران مجتمع سیمرغ محمودآباد

معمار سرای گردشگری سیمرغ

مجتمع سیمرغ محمودآباد در یک زمینی با مساحت 17 هزار متر ساخته شده که خود ساختمان هم زیربنا 11 هزار متری را دارد.

معمار سرای گردشگری سیمرغ با همکاری دو نفر با اسمهای “سلمی شفاهی” و “بابک کلانتری” اجرا شد؛ ارتفاع بنای ساختمان سیمرغ در بخش‌های میانی، چیزی حدود 17 متر است.

اگر هم از وضعیت آب و هوا محمودآباد مطلع باشید، می‌دانید که این شهرستان یک شهرستان باران خیز است؛ برای همین سقف را تماما سرپوشیده ساختند و همچنین شیبی قرار دادند تا باران به راحتی و به محلی که خودشان مشخص کردند بروند.

پروژه مجتمع گردشگری سیمرغ محمودآباد در ماه مرداد سال 1396 شروع شد و در تاریخ مرداد 1398 به پایان رسید. البته صحبت درباره معماری سیمرغ، خودش نیازمند پستی جداگانه است؛ ما فقط خواستیم تا خیلی مختصر به توضیح آن بپردازیم.

سرویس بهداشتی مجتمع سیمرغ محمودآباد

سوالات متداول

ساعت کاری مجتمع سیمرغ محمودآباد چه ساعتی است؟

طبق اعلامی که خود سایت سیمرغ (در بالاتر آدرس سایت را قرار دادیم) کرده، ساعت کاری مجتمع سیمرغ مازندران از ساعت 10 صبح شروع می‌شود و تا ساعت 12 شب ادامه دارد.

شهربازی سیمرغ محمودآباد کجاست؟

دو شهربازی سرپوشیده محمودآباد وجود دارد که هر دو هم در مجتمع سیمرغ ساخته شده؛ یکی در ساختمان اصلی و یکی هم در ضلع جنوبی این مجتمع واقع شده؛ البته شهربازی ضلع جنوبی تا امروز (مرداد 1400) در حال ساخت است و تکمیل نشده.

سرزمین رویاها محمودآباد نزدیکی مجتمع سیمرغ است؟

واقعا برای چی می‌خواهید بدانید که سرزمین رویاها محمودآباد نزدیک مجتمع سیمرغ است یا نه؟! سرزمین رویاها خیلی وقت است که از کار افتاده! ولی اگر فقط نیاز به آدرس دارید باید بگم که باید از سمت سیمرغ، چیزی حدود 10 دقیقه به سمت جاده محمودآباد-فریندونکنار رانندگی کنید.

مجتمع توریستی محمودآباد به غیر از سیمرغ وجود دارد؟

درواقع در شهر محمودآباد، هیچ مجتمع تفریحی به غیر از سیمرغ وجود ندارد! البته یک مجتمع دیگری به نام مجتمع غزال وجود دارد؛ ولی غزال خیلی کوچکتر از سیمرغ است و تعداد غرفه‌های سیمرغ هم چند برابر تعداد غرفه‌های مجتمع غزال است.

خرید و یا اجاره ویلا و زمین در اطراف مجتمع سیمرغ انجام می‌شود؟

بله! ولی نمی‌شود گفت که زمین‌های چسبیده به مجتمع سیمرغ قابل خرید و فروش هستند؛ چون اکثر این زمینها توسط خود صاحبان این مجتمع خریداری شده. ولی مجتمع سیمرغ به حدی تاثیر گذار بوده، که قیمت زمینهایی که حتی چند کیلومتر هم با سیمرغ فاصله داشتند، بالاتر رفته! حالا بماند که زمینهای اطراف سیمرغ چه قیمت نجومی پیدا کردند.

اگر شما هم علاقه دارید که در اطراف مجتمع سیمرغ محمودآباد، زمین و یا خانه‌ای را بخرید، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی – مشاور املاک تیم جای دنج

شما تا حالا به مجتمع گردشگری سیمرغ محمودآباد سفر کردید؟ تجربه شما از سفر به این مجتمع چی بود؟ راضی بودید؟ شما می‌توانید نظرات خودتان را از قسمت کامنت برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه