استخر آزادمون | آدرس + قیمت بلیط

استخر آزادمون | آدرس + قیمت بلیط

استخر آزادمون یکی از بهترین استخرهای شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که اتفاقا دارای کیفیت بهتری هم نسبت به بقیه استخرهاست. همچنین عمر زیادی از تاسیس این استخر نمی‌گذرد؛ ولی با اینحال توانسته تا افراد زیادی را به سمت خودش جلب کند.

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتر و بهتری را درباره استخر ازادمون محمودآباد به شما ارائه دهیم.

اطلاعات کلی درباره استخر آزادمون

استخر ازادمون همانطور که از اسم آن هم مشخص است، در روستای آزادمون واقع شده. یعنی برای اینکه به این استخر برسید، باید مسیر رسیدن به این روستا را طی کنید تا درنهایت به استخر آزادمون محموداباد برسید. البته ساختمان این استخر هم دقیقا بر سر جاده اصلی مسیر شما به آزادمون است و پیدا کردن آن، کار سختی نیست!

همچنین این روستا را بومیان با همین اسم استخر ازادمون می‌شناسند. ولی اسم اصلی آن استخر شهدای غواص آزادمون است که غیربومیان هم این روستا را با همین اسم می‌شناسند.

استخر آزادمون

آدرس استخر شهدای غواص محمودآباد

همانطور که در بالا هم گفتیم، برای رسیدن به این استخر باید ابتدا وارد روستای آزادمون شوید. البته مسیرهای مختلفی برای رسیدن به آزادمون وجود دارد. ولی بهتر است مسیری را انتخاب کنید که راه رسیدن شما به استخر را هم هموار کند.

ابتدا باید به سمت جاده آمل حرکت کنید؛ حدود 100 تا 200 متر بعد از میدان شهید کاظمی، یک جاده ای در سمت راست شما وجود دارد که آن را با اسم خط آزادمون می‌شناسند. وارد این جاده شوید و حدود 2 الی 4 کیلومتر برانید تا به استخر آزادمون برسید.

شماره استخر آزادمون محموداباد چند است؟

متاسفانه ما هم نتوانستیم تا شماره استخر آزادمون محمودآباد را پیدا کنیم. برای پیدا کردن استخر آزادمون محموداباد شماره تماس می‌توانید از آشناهای خودتان که در محمودآباد زندگی می‌کنند کمک بگیرید.

تهیه بلیط استخر شهدای غواص محموداباد

بلیط استخر شهدای غواص محمودآباد به صورت آنلاین نیست؛ چون بسیاری از استخرها هم این قابلیت را دارند؛ برای رزرو بلیط استخر آزادمون باید حتما تماس گرفته و یا به صورت حضوری اقدام کنید. البته ما هم دقیقا نمیدانیم که این استخر بلیط های رزروی دارد یا نه!

قیمت بلیط استخر شهدای غواص محمودآباد چقدر است؟

واقعا نمی‌توان هیچ قیمت دقیقی را برای قیمت بلیط استخر شهدای غواص ازادمون اعلام کرد. چون همیشه قیمت ها در حال تغییر هستند. اگر من امروز یک قیمتی را به شما اعلام کنم، قطعا تا چند وقت دیگر تغییر می‌کند و ما هم نمی‌توانیم همیشه اطلاعات خودمان در این زمینه را آپدیت نگه داریم.

بهترین استخرهای محمودآباد به غیر از شهدای غواص

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، چند استخر دیگر هم در محمودآباد وجود دارند که استخر شهدای غواص محمودآباد درواقع جزو بهترین های آنهاست. در ادامه چند نمونه دیگر بهترین استخرهای محمودآباد را به شما معرفی می‌کنیم:

  • استخر کانون محمودآباد
  • استخر راه چوبی محمودآباد
  • استخر روباز محمودآباد

جمع بندی

فعالیت تیم جای دنج در زمینه خرید و فروش ملک در محمودآباد است و برای همین نمی‌توانیم همیشه اطلاعات خودمان را در زمینه شماره یا قیمت بلیط استخر شهدای غواص آزادمون، آپدیت نگه داریم. در کل ما در این مقاله سعی کردیم تا کامل ترین اطلاعات را به شما ارائه دهیم.

اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، می‌توانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه