روستای ترسیاب محمودآباد + قیمت زمین در ترسیاب

روستای ترسیاب محمودآباد + قیمت زمین در ترسیاب

روستای ترسیاب محمودآباد یکی از روستاهای شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده. اطلاعات زیادی از این روستا در سطح اینترنت نیست؛ برای همین ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله از سایت جای دنج، درباره این روستا با هم صحبت کنیم!

اگر شما قصد خرید زمین در روستای ترسیاب را دارید، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای ترسیاب محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم به شما توضیح دادیم، روستا ترسیاب در دهستان اهلمرستان جنوبی واقع شده که یعنی جزو روستاهای محمودآباد است. همچنین طبق آخرین سرشماری که در سال 1399 انجام شده، جمعیت روستای ترسیاب 1773 نفر اعلام شده که از این تعداد نیز 617 نفر مرد و 573 نفر خانم هستند.

نقشه روستای ترسیاب محمودآباد

پیدا کردن روستای ترسیاب کار سختی نیست؛ فقط کافی است که به سمت جاده آمل برانید و از شهر خارج شوید؛ در رو به روی روستای سیارکلا، شما می‌توانید ترسیاب را مشاهده کنید. ولی در ادامه نیز ما نقشه روستای ترسیاب محمودآباد را بر روی گوگل مپ را قرار می‌دهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید.

همسیاگان روستای ترسیاب

در ادامه معرفی این روستا، بهتر است که نگاهی به همسایگان آن نیز بیندازیم:

از شمال: منطقه تلیکسر

از شرق: ارمک محله

از جنوب: گالشپل

از غرب: سیارکلا، یوسف آباد

خرید زمین در ترسیاب + قیمت زمین های ترسیاب چقدره؟

خرید زمین در ترسیاب
خرید زمین در ترسیاب

اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را داشته باشید، احتمالا به سراغ بررسی روستاهای مختلف به مانند خرید زمین در کلوده محمودآباد می‌روید تا بتوانید بهترین منطقه برای خرید زمین را پیدا کنید. یکی از این مناطق می‌تواند روستای ترسیاب باشد. درواقع روستای ترسیاب برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمی‌شود و هدف شما از خرید زمین، سرمایه گذاری است، روستاهای دیگری در این شهرستان وجود دارند که ارزش‌های چند برابری را نسبت به ترسیاب دارند.

ولی اگر هدف شما از خرید زمین در ترسیاب، ساخت ویلا و خانه سازی است، می‌توانم بگویم که انتخاب مناسبی کردید. در کل اگر شما قصد خرید زمین یا استعلام قیمت در این روستا را دارید، می‌توانید با مشاوران تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه