روستای تشبندان | جنگل تشبندان + قیمت زمین

روستای تشبندان کجاست؟ قیمت زمین در تشبندان

روستای تشبندان نیز یکی از زیباترین روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود که اتفاقا یک فضا مناسب برای تفریح، زندگی و سرمایه گذاری است؛ بگذارید اینطور به شما بگویم که هر چیزی که شما از یک روستا نیاز دارید را می‌توانید به صورت یکجا در روستای تشبندان محمودآباد مشاهده کنید.

در این روستا یک جنگلی با همین نام، یعنی جنگل تشنبدان وجود دارد و از سمت شمال هم به دریا ختم می‌شود. از طرفی دیگر یکی از معروف‌ترین شهرک‌های صنعتی استان مازندران هم در این منطقه وجود دارد که آن را با نام شهرک صنعتی تشبندان می‌شناسند.

البته این فقط یک اطلاعات کلی درباره این روستا بود؛ در ادامه این مقاله از سایت جای دنج قصد داریم تا اطلاعاتی بیشتر و جامع‌تر را درباره روستا تشبندان به شما ارائه دهیم.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای تشنبدان را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای تشبندان در مازندران

یکسری اطلاعاتی کلی را در بخش مقدمه درباره این روستا به شما ارائه دادیم؛ ولی در این بخش قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم. جالب است بدانید که حتی خیلی از افراد بومی نیز با روستای تشنبدان آشنا نیستند و درواقع فکر می‌کنند که یک منطقه‌ای است که یک جنگل و شهرک صنعتی در آن وجود دارد.

روستای تشبندان در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده که ورودی آن از سمت جاده آمل است. طبق آخرین سرشماری که در سال 1395 انجام شد، جمعیت روستا 366 نفر اعلام شده.

این روستا از چندین سال پیش دارای محبوبیت زیادی برای توریست‌ها داشت که همانطور که حدس زدید، به خاطر جنگل و شهرک صنعتی آن بوده؛ ولی در سال 1395، یک کنار گذر محمودآباد به سرخرود افتتاح شد همین کنار گذر باعث دسترسی شد تا توریست‌ها دسترسی بهتر و سریع‌تری را به این روستا داشته باشند.

دهستان: اهلمرستاق جنوبی
جمعیت: 366
فاصله تا مرکز شهر: 8.7 کیلومتر

تشبندان محمودآباد کجاست؟

حالا که اطلاعات کلی را درباره روستای تشبندان به دست آوردیم، بهتر است که ببینیم که تشبندان محمودآباد کجاست و از چه طریقی می‌توان به این روستا رسید.

به دلیل معروفیت بالای این روستا، اکثر افراد بومی با آدرس روستای تشبندان آشنا هستند و می‌دانند که از چه طریقی می‌توانند به این روستا برسند. ولی توضیح دادن آدرس روستا تشنبدان برای افراد غیر بومی، قطعا کار سختی است و حتی اگر آدرس را نیز توضیح دهیم، باز هم پیدا کردن آن برای شما، کار دشواری می‌شود.

برای همین بهترین کار این است که نقشه روستای تشنبدان را برای شما قرار دهیم تا از طریق آن بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید.

نقشه روستای تشبندان

جاهای دیدنی روستای تشبندان

این روستا هر ساله میزبان تعداد زیادی از مسافرانی است که به سمت جنگل‌های این روستا می‌روند؛ از طرفی دیگر، تقاضاهای زیادی برای خرید و فروش زمین در روستای تشبندان وجود دارد که بخشی از دلایل این افزایش تقاضاها هم به دلیل همین جاهای دیدنی روستای تشبندان است.

در ادامه این بخش قصد داریم تا نگاهی کوتاه به مکانهای دیدنی روستا تشبندان داشته باشیم:

1. جنگل تشبندان

جنگل روستای تشبندان
جنگل تشبندان

جنگل تشبندان یکی از دو جنگل معروف شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که اتفاقا هر روزه میزبان مردمان مختلفی برای تفریح و گشت و گذار است. حتی عده‌ای هم جنگل تشبندان را به عنوان بهترین جنگل محمودآباد می‌شناسند.

راه رسیدن به این جنگل هم یاد سخت نیست؛ طبق همان نقشه روستای تشبندان که در بالاتر قرار دادیم، به سمت این روستا حرکت کنید؛ خودتان در همین مسیرِ روستا، به جنگل تشبندان می‌رسید.

2. شهرک صنعتی تشبندان

شهرک صنعتی تشبندان
شهرک صنعتی روستای تشبندان

شهرک صنعتی تشنبدان را نیز می‌توان جزو مکان های دیدنی این روستا معرفی کرد. البته این شهرک صنعتی در صورتی می‌تواند برای شما جذاب باشد که علاقمند به حوزه صنعت باشید. درغیر اینصورت تنها چیزی که نصیب شما می‌شود، سر و صدای کارخانه‌هاست!

شرکت های شهرک صنعتی تشبندان

اطلاعات دقیقی درباره شرکت های شهرک صنعتی تشنبدان در سطح اینترنت وجود نداشت که بخواهیم به شما توضیح دهیم و متاسفانه از ارائه اطلاعات در این بخش، معذوریم!

قیمت زمین در تشبندان محمودآباد

قیمت زمین در تشبندان محمودآباد
قیمت زمین در تشبندان محمودآباد چقدر است؟ در روستا تشبندان زمین بخریم؟

قیمت زمین در تشبندان محمودآباد؟ در روستای تشنبدان زمین بخریم؟ وضعیت خرید زمین در تشبندان چطور است؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، تقاضاهای زیادی برای خرید و فروش زمین در روستای تشبندان وجود دارد. البته خرید زمین در تشنبدان یک گزینه فوق العاده و عالی برای سرمایه گذاری است؛ درواقع اگر هر کسی که قصد خرید زمین در محمودآباد را داشته باشد، به هیچ وجه نباید به سادگی از کنار فایل‌های منطقه تشبندان عبور کند.

جنگل، شهرک صنعتی، دریا، کمربندی کنار گذر شرقی و … از معدود دلایلی هستند که باعث تاثیرگذاری بر روی قیمت زمین در تشنبدان محمودآباد می‌شوند. برای همین پیشنهاد می‌کنم که اگر شما هم قصد سرمایه گذاری زمین در منطقه محموودآباد را دارید، حتما بررسی فایل‌های روستای تشنبدان را در اولویت خودتان قرار دهید.

همانطور که می‌دانید، نوسانات زیادی در قیمت زمین های شمال وجود دارد و برای همین اگر شما قصد استعلام قیمت زمین در تشنبدان محمودآباد را دارید، پیشنهاد می‌کنم که با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

خرید ویلا در تشبندان

خرید ویلا در تشبندان
قیمت ویلا در تشبندان چقدر است؟ از کجا باید بخریم؟

خرید ویلا در تشبندان هم به مانند زمین، تقاضاهای زیادی دارد؛ درواقع تعداد زیادی از سرمایه گذاران در این روستاها وجود دارند که یکسری زمین های باارزش با موقعیت عالی را خریداری کرده و سپس یک ویلا عالی را در آن منطقه می‌سازند؛ سپس همان ویلا نوساز را به متقاضیان می‌فروشند.

خرید ویلا در تشنبدان هم یک گزینه فوق العاده برای استراحت و حتی سرمایه گذاری است؛ دیگر بهتر است که درباره ارزش سرمایه گذاری در روستای تشبندان صحبت نکنیم. درباره استراحت هم باید بدانید که این روستا علاوه جاهای دیدنی فوق العاده‌ای که دارد، جمعیت کمی را دارد که باعث می‌شود تا از هر گونه حاشیه و آلودگی صوتی به دور باشد.

اگر شما قصد خرید ویلا در تشبندان را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

همسایگان روستای تشبندان

از شمال: ارمک محله، جوراکلا، حربده

از شرق: آرم، اسکنده، بائوده سفلی

از جنوب: —

از غرب: ترسیاب، سیارکلا، یوسف آباد، گالشپل

سوالات متداول

روستا تشبندان کجاست؟

روستای تشبندان در جاده آمل واقع شده؛ باید از شهر خارج شوید و دقیقا قبل از شهرک صنعتی تشنبدان و در رو به روی روستای سیارکلا، می‌توانید به روستا تشبندان برسید.

قیمت زمین های تشبندان چند است؟

برای استعلام قیمت زمین های تشبندان با شماره 09387006981 تماس بگیرید.

شهرک صنعتی تشبندان امل کجاست؟

آمل شهرک صنعتی تشبندان ندارد؛ شهرک صنعتی تشبندان متعلق به محمودآباد است و افراد غیربومی آن را به اشتباه جزو آمل می‌دانند.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه