روستای تازه آباد محمودآباد + استعلام قیمت زمین!

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 11 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای تازه آباد محمودآباد + استعلام قیمت زمین!

روستای تازه آباد محمودآباد یکی از روستاهای گمنام این شهرستان به شمار می‌رود که البته اطلاعات کمی نیز درباره آن، وجود دارد. این روستا درواقع جزو بخش سرخرود به شمار می‌رود که دارای جمعیتی بسیار کمی هم است.

با اینکه اطلاعات کمی درباره این روستا وجود دارد، ولی ما در این مقاله از سایت جای دنج سعی کردیم تا بهترین اطلاعات را برای شما جمع آوری کنیم. اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات از این روستا هستید، این پست شاید بتواند برای شما مفید باشد.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای تازه آباد را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای تازه آباد محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، روستا تازه آباد جزو روستاهای سرخرود به شمار می‌رود که یعنی در بخش دهستان هرازپی شمالی واقع شده. این روستا دارای جمعیتی بسیار کمی در مقایسه با بقیه روستاهای این شهرستان است که یعنی دارای 448 نفر و تشکیل شده از 119 خانوار هستند.

البته این آمار برای سرشماری سال 1385 است که یعنی قطعا آمار آن الان شاید تا 500 نفر هم رسیده باشد.

دهستان:هرازپی شمالی
جمعیت کل:448 نفر (از 119 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر سرخرود:15 کیلومتر (19 دقیقه رانندگی)
فاصله تا مرکز شهر محمودآباد21 کیلومتر (24 دقیقه رانندگی)

آدرس روستای تازه آباد کجاست؟ + نقشه

آدرس روستای تازه آباد کمی پیچ در پیج است که یعنی شما باید از چند روستای مختلف عبور کنید تا به تازه آباد برسید. درواقع این آدرس ممکن است که برای افراد غیربومی کمی نامفهوم باشد. ولی در ادامه باز این آدرس را برای شما معرفی می‌کنیم:

ابتدا باید وارد مسیر جاده آمل-سرخرود شوید و حدود 12 کیلومتر رانندگی کنید. سپس به یک روستای دیگری با نام کنس مرز می‌رسید که وارد وارد همین روستا شوید. سپس باید به سمت غرب رانندگی کنید تا به روستای تازه آباد برسید.

احتمالا آدرس شما باعث سردرگمی شما می‌شود. برای همین تصمیم گرفتیم تا برای راحتی کار، یک نقشه‌ای را از گوگل مپ برای شما قرار دهیم تا بهتری بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید:

همسایگان روستای تازه آباد

اگر شما قصد سفر به این روستا را دارید و یا اگر می‌خواهید یک زمینی را در این روستا بخرید، بهتر است که اطلاعات کافی را داشته باشید که یکی از همین اطلاعات، مربوط به معرفی همسایگان این روستا می‌شود.

برای همین در ادامه این بخش، همسایگان روستای تازه آباد را به شما معرفی می‌کنیم:

از شمال: عبدالله آباد، زردآب

از شرق: کنس مرز، میرده سفلی

از جنوب: ولم علیا، کلوسا

از غرب: فرام ده، اورطه دشت، وازیک

قیمت زمین در روستای تازه آباد چقدر است؟

قیمت زمین در روستای تازه آباد چقدر است؟
قیمت زمین در روستای تازه آباد چقدر است؟

همانطور که در بخش عنوان این مقاله هم مشاهده کردید، قصد داریم تا کمی درباره قیمت این روستا نیز با شما صحبت کنیم. بهتر است که رک با شما صحبت کنم؛ تقاضاهای زیادی برای خرید زمین در روستای تازه آباد وجود ندارد. یعنی اگر شما قصد سرمایه گذاری را دارید، پیشنهاد می‌کنم که اصلا به سراغ این روستا نروید و بهتر است که ابتدا به سراغ خرید زمین در کلوده محمودآباد یا خرید زمین در حربده محمود آباد و … بروید.

برای همین پیشنهاد می‌کنم که اگر قصد خرید زمین در این روستا دارید، ابتدا یک نگاهی به صفحه خرید زمین در محمودآباد بیندازید. در این صفحه ما فایل‌های مختلفی را برای شما آماده کردیم که با بررسی آنها، بهترین فایل را برای خرید یا سرمایه گذاری، انتخاب کنید.

اگر هم نمی‌دانید که باید در چه منطقه‌ای زمین بخرید، مشکلی نیست؛ می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی، با تیم ما تماس بگیرید و درباره خرید زمین در این شهرستان، سوال‌های خودتان را بپرسید.

اگر هم به خرید زمین در این روستا اصرار دارید، باز هم مشکلی نیست؛ با تیم جای دنج تماس بگیرید و ویژگی‌های زمین ایده آل خودتان را به ما اعلام کنید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه