روستای تلارم محمودآباد + قیمت زمین در تلارم

روستای تلارم محمودآباد + قیمت زمین در تلارم

روستای تلارم محمودآباد هم یکی از روستاهای این شهرستان به شمار میرود که در بخش کلوده واقع شده. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را از این روستا، در اختیار شما قرار دهیم و همچنین کمی هم درباره وضعیت خرید زمین در تلارم با هم صحبت کنیم.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای تلارم را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای تلارم

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، تلارم یکی از روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده. طبق آماری که در سایت ویکی پدیا و برای سرشماری روستای تلارم محمودآباد ثبت شده، در سال 1385 این روستا جمعیتی برابر با 467 نفر داشته که در سرشماری سال 1395، این جمعیت 401 نفر کاهش یافته.

دهستان:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت: 401 نفر
فاصله تا مرکز شهر:13.9 کیلومتر

آدرس روستای تلارم محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، این روستا در داخل منطقه کلوده واقع شده و درواقع باید پیچ و خم های نسبتا زیادی را طی کنید تا به این روستا برسید. در ادامه این بخش، آدرس روستای تلارم را با گوگل مپ، برای شما قرار میدهیم تا بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید:

همسایگان روستای تلارم

از شمال: —-

از غرب: میرعلمده، قصاب کتی

از جنوب: گلیرد

از غرب: کوسه رز

خرید زمین در روستای تلارم مناسب است؟

خرید زمین در روستای تلارم مناسب است؟

اگر هدف شما از خرید زمین در روستای تلارم به منظور سرمایه گذاری است، اصلا پیشنهاد نمیشود! چون تقاضا برای خرید زمین در این روستا بسیار کم است که شاید باعث شود پروسه بسیار سخت تری را برای فروش زمین داشته باشید. البته که فایل های زیادی در این روستا وجود دارد که ما میتوانیم آنها را در اختیار شما بگذاریم. ولی برای سرمایه گذاری، شما باید به مراحل فروش هم فکر کنید.

اگر به فکر سرمایه گذاری با خرید زمین در محمودآباد هستید، پیشنهاد میکنم که به سراغ روستاهای دیگری به مانند خرید زمین در کلوده محمودآباد و … بروید.

ولی اگر در هر صورت قصد خرید زمین در این روستا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. همچنین به دلیل وجود نوسانات زیاد، امکان ارائه قیمت دقیق وجود ندارد و برای انجام مراحل استعلام قیمت هم پیشنهاد میشود که با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه