بهترین جنگل محمودآباد کجاست؟ 2 تا از بهترین ها

بهترین جنگل محمودآباد کجاست؟ 2 تا از بهترین ها

محمودآباد دارای مکان های توریستی قابل توجهی است که یکی از آنها هم مربوط به جنگل های این شهرستان میشود. برای همین ممکن است که افرادی که برای سفر به محمودآباد می آیند، به دنبال بهترین جنگل محمودآباد باشند. حتی بعضی ها هم اصلا نمیدانند جنگل محمود اباد کجاست و به دنبال آدرس های آن میگردند.

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره تمامی جنگل محمودآباد استان مازندران در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی 2 جنگل محمودآباد مازندران

معرفی 2 تا از بهترین جنگل محمودآباد

در مرحله اول باید بدانید که در کل، دو جنگل در شهرستان محمودآباد وجود دارند؛ در مرحله بعدی باید بدانید که جنگل های محمودآباد در مقایسه با جنگل های دیگر استان مازندران، دارای محبوبیت کمتری هستند. چون امکانات رفاهی بسیار کمی در این جنگل ها وجود دارد که باعث شده تا کمتر کسی به سراغ این جنگل ها برود.

ولی اینطور هم نیست که جذابیت های یک جنگل را نداشته باشند. باید بدانید که گردشگری در جنگل محمودآباد، همیشه یکی از گزینه های توریستهایی بوده که به محمودآباد سفر میکردند. در ادامه این بخش، هر دو جنگل شهرستان محمودآباد را به شما معرفی میکنیم:

1. جنگل تشبندان

جنگل تشبندان
جنگل تشبندان

شماره یک لیست بهترین جنگل محمودآباد، مربوط به جنگل تشبندان میشود؛ این جنگل در نزدیکی یک روستایی با همین اسم (روستای تشبندان) واقع شده که به دلیل اینکه در اتوبان محمودآباد-آمل واقع است، توانسته تبدیل به اولین گزینه توریستها برای جنگل گردی باشد.

البته یک شهرک صنعتی هم در همین منطقه واقع شده که همین موضوع توانسته باعث معروفیت بیشتر جنگل تشبندان است. البته اینطور هم نیست که این جنگل ویژگی های لازم برای گردشگری را نداشته باشد. قطعا دیدنی های جنگل محمودآباد از آن چیزی که فکر میکنید بیشتر است؛ ولی باید قبل از سفر به این جنگل ها، وسایل لازم را خریداری کنید. چون برای خرید این سوال، باید مجددا سوار ماشین شوید و به دنبال یک سوپرمارکت باشید.

در ادامه این بخش، نقشه تشبندان بر روی گوگل مپ را برای شما قرار میدهیم تا بتوانید راحت تر، مسیر خودتان به این جنگل را پیدا کنید:

3. جنگل بونده

نمایی از جنگل بونده

دومین و آخرین لیست از بهترین جنگل های محموداباد، مربوط به جنگل بونده میشود. جالب است بدانید با اینکه این جنگل تشبندان دارای معروفیت بیشتری در نزد افراد غیر بومی است، ولی انتخاب اول افراد بومی، همین جنگل بونده میباشد.

نامگذاری این جنگل هم به دلیل موقعیت آن است که در یک روستایی با همین اسم (بونده) واقع شده. به همین جهت هم میتوان این روستا را به عنوان یکی از بهترین روستاهای محمودآباد معرفی کرد. از منظره های زیبا جنگل محمود اباد میتوان به درختان متنوع و تنومند آن اشاره کرد و همچنین بادهای ملایم و خنکی که همیشه در این مناطق جاری است.

البته امتداد این جنگل به روستاهای دیگری هم به مانند روستای خشت سر و روستای اهلم هم میرسد که به همین دلیل برخی ها اسم این جنگل را با نام جنگل خشت سر یا جنگل اهلم محمودآباد میشناسند که اشتباست. نام اصلی این جنگل، جنگل بونده است!

در ادامه، آدرس این جنگل را بر روی گوگل، برای شما قرار میدهیم:

سوالات متداول

نام بهترین جنگل های محمودآباد چیست؟

در کل دو جنگل در شهرستان محمودآباد وجود دارند که نام آنها عبارتند از: 1. جنگل تشبندان 2. جنگل بونده

آدرس جنگل های سرسبز محمودآباد کجاست؟

جنگل تشبندان در نزدیکی روستای تشبندان و جنگل بونده هم در روستای بونده واقع شده.

بهترین پارک جنگلی محمودآباد کدام است؟

در محمودآباد، هیچ پارک جنگلی وجود ندارد. البته بعضی ها این دو جنگل را با اسم پارک جنگلی هم میشناسند. ولی متاسفانه امکانات لازم به عنوان یک پارک جنگلی، در این دو جنگل موجود نیست.

کدام جنگل، انتخاب بهتری است؟

زیبایی های جنگل محمودآباد در هر دوی آنها یکسان است و نمیتوان تفاوتی در میان آنها قائل شد. ولی خوب باید این موضوع را بدانید که جنگل تشبندان، دسترسی سریعتری به مراکز تفریحی، خدماتی و درمانی نسبت به جنگل بونده دارد.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه