بهترین سایت فروش زمین [معرفی 13 سایت برتر]

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 10 ماه پیش
  • متفرقه
  • 0
بهترین سایت فروش زمین [معرفی 13 سایت برتر]

بهترین سایت فروش زمین در ایران، کدام سایت است و چرا باید خریدهای مربوط به زمین را از آن سایت انجام دهیم؟ همانطور که در جریان هستید، امروزه اکثر خرید و فروش‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود که تقریبا از چندین سال پیش تا به الان، خرید و فروش زمین و ملک نیز وارد این عرصه شده.

ولی خب خرید و فروش زمین بسیار حساس‌تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید. به این صورت که اگر یک سایت نامعتبر را برای خرید انتخاب کنید، ممکن است که کل سرمایه شما از بین برود. برای همین لازم است که با برترین سایت های فروش زمین که در ایران فعالیت می‌کنند، آشنا شوید.

معرفی 13 تا از بهترین سایت فروش زمین در ایران

البته سایت‌های زیادی هستند که زمینه خرید و فروش زمین فعالیت می‌کنند. ولی طبق توضیحاتی که در بالا به شما معرفی کردیم، عملا نمی‌توان همه آنها را جزو برترین‌ها اسم برد. برای همین ما در بین لیست بلند بالای سایت های فروش زمین، ما 13 نمونه از آنها را برای شما گلچین کردیم تا در صورت نیاز، از آنها برای خرید زمین استفاده کنید.

1. جای دنج

جای دنج
جای دنج – بهترین سایت فروش زمین

اولین سایتی که می‌خواهیم در این لیست به شما معرفی کنیم، سایت جای دنج است. شاید اولین دفعه باشد که نام این سایت به گوش شما می‌خورد. ولی جای دنج یکی از جدیدترین سایت‌های در زمینه خرید و فروش زمین به شمار می‌رود که با فعالیت اصولی و دقیقش، باعث شده تا آن را در لیست 7 تا از بهترین سایت فروش زمین در ایران قرار دهیم.

البته فعالیت جای دنج، فقط محدود به شهرستان محمودآباد است؛ یعنی در زمینه خرید زمین در محمودآباد و ویلا در محمودآباد و ملک در محمودآباد فعالیت می‌کند. این مورد می‌تواند یک گزینه فوق العاده برای افرادی باشد که قصد خرید زمین یا ملک را در شهرستان محمودآباد دارند.

چون درواقع این تیم یک مشاور املاکی است که به صورت کامل بر روی فایل‌های حوزه محمودآباد تسلط دارند و درواقع فعالیت خودشان را نیز از داخل همین شهرستان انجام می‌دهند.

شماره تماس: 09387006981

آدرس: مازندران، محمودآباد، جنب پارک ملت

2. دیوار

سایت دیوار

فکر کنم که همه شما با سایت دیوار آشنا باشید. دیوار یکی از برترین سایت های انتشار آگهی رایگان در ایران است. به این صورت که شما می‎توانید محصول یا خدمات خودتان را به صورت رایگان در این سایت قرار دهید. کاربران نیز آگهی ارسالی شما را بررسی می‌کنند و سپس اگر نیاز به محصول یا خدماتی که در آگهی خودتان معرفی کردید داشتند، با شما تماس می‌گیرند.

فروش زمین نیز یکی از بخش‌های سایت دیوار به شمار می‌رود که اتفاقا از طرف کاربران، مورد استقبال زیادی قرار گرفته. درواقع استقبال از بخش فروش زمین سایت دیوار به حدی بالاست که می‌توان آن را در لیست بهترین سایت برای فروش زمین قرار داد.

3. کلید

سایت کلید
سایت کلید

شماره سه لیست بهترین سایت فروش زمین که قصد معرفی آن را داریم، سایت کلید است که به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش زمین و اجاره آپارتمان فعالیت می‌کند. البته سایت کلید نیز در کنار سایت حرفه‌ای که طراحی کرده، یک اپلیکیشنی را نیز طراحی کرده تا کاربران بتوانند دسترسی راحت‌تری را به خدمات این سایت داشته باشند.

این سایت یک بخشی نیز با عنوان بازار مسکن راه اندازی کرده که اطلاعات لحظه‌ای را درباره بازار مسکن، به کاربرانش ارائه می‌دهد. البته این سایت یک بخشی را نیز راه اندازی کرده شما می‌توانید آگهی فروش خانه یا ملک خودتان را به صورت رایگان، در این سایت قرار دهید.

همه این موارد در کنار یکدیگر می‌تواند سایت کلید را تبدیل به یکی از بهترین سایت های فروش زمین در ایران کند.

آدرس: شهرک گلستان،خیابان هوا نیروز،خیابان برادران زینعلی (کاج)،پلاک ۵ ، ساختمان اداری کاج ، طبقه 1

برای مشاهده آدرس کلید بر روی نقشه، اینجا کلیک کنید.

4. شابش

سایت شابش
سایت شابش

شابش نیز یکی دیگر از بهترین سایت خرید فروش زمین است که درواقع به مانند یک مشاور املاک فعالیت کرده که غیر از بحث زمین، در خرید و فروش ملک نیز فعالیت دارد. شابش نیز به مانند سایت کلید، یک نرم افزاری را نیز برای کاربران خودش طراحی کرده که در صورت نیاز، می‌توانند از آن برای استفاده از خدمات سایت شابش استفاده کنند.

شابش یک بخشی را نیز در سایت خودش برای ثبت آگهی رایگان آماده کرده؛ به این صورت که فروشندگان می‌توانند ملک و زمین خودشان را با درج اطلاعات کامل، در داخل این سایت و برای فروش قرار دهند.

البته سایت شابش نیز در یک بخشی که در بالای سایت خودش طراحی کرده، قیمت روز زمین، ویلا، مسکن و … را اعلام می‌کند که البته مربوط به یکسری مناطق خاص به مانند تهران است.

شماره تماس: 02128422475

5. ملکانا

سایت ملکانا
سایت ملکانا

رسیدیم به شماره 5 بهترین سایت فروش زمین یعنی سایت ملکانا. اگر نگاهی به سایت ملکانا بیندازید، متوجه می‌شوید رابطه کاربری فوق العاده ای میشوید که البته به سایتهای دیگری که تا به الان معرفی کردیم، زمین تا آسمان فرق دارد.

وقتی که وارد صفحه اصلی این سایت می‌شوید، می‌بینید که بخش زیادی از صفحه اصلی را یک نقشه‌ای در برگرفته که ملک‌هایی موجود در سایت ملکانا نیز بر روی همین نقشه، قابل مشاهده است. البته به غیر از نقشه، یک جستجوی حرفه‌ای نیز در این سایت وجود دارد که کاربران می‌توانند مشخصات ملک یا زمین مدنظرشان را وارد کرده تا سریع‌تر به ملک مدنظرشان برسند.

شماره تماس: 02149135

6. آی هوم

سایت آی هوم - بهترین سایت خرید فروش زمین
سایت آی هوم – بهترین سایت خرید فروش زمین

آی هوم نیز یکی دیگر از سایت های معروف و محبوب در این زمینه به شمار می‌رود؛ به طوریکه می‌توان آن را در لیست بهترین سایت برای خرید زمین قرار داد. اگر نگاهی به سایت آی هوم بیندازید، می‌بیند که به صورت خیلی ساده و شیک راه اندازی شده؛ ولی همین سایت با همین طراحی سایت، توانسته تبدیل به یکی از برترین‌ها در این حوزه شود؛ به طوری که ما الان آن را در این لیست و به عنوان یکی از بهترین‌ها معرفی کردیم!

7. دو نبش

سایت دو نبش
سایت دو نبش

اگر شما کمی در حوزه خرید و فروش زمین فعال باشید، قطعا با سایت دو نبش نیز آشنا هستید. سایت دو نبش در بین تمامی سایت هایی که در بالا معرفی کردیم، دارای معروفیت بیشتری است؛ ولی به دلیل فعالیت کمی که نسبت به بقیه دارد، باعث شده تا آن را در شماره 7 لیست بهترین سایت فروش زمین قرار دهیم.

سایت دو نبش با اینکه فعالیت کمی را نسبت به سایت های دیگر دارد، ولی با اینحال، باز هم کاربران زیادی دارد. اگر به سایت دو نبش نیز مراجعه کنید، در همان صفحه اول سایت با شعار این تیم که “راهی سریع و مطمئن برای خانه دار شدن” است رو به رو می‌شوید.

شما چه به عنوان یک صاحب زمین و چه به عنوان یک مشاور املاک، می‌توانید در این سایت ها فعالیت کنید و ملک‌های خودتان را برای فروش، در سایت دو نبش قرار دهید.

شماره تماس: 02191015474

ایمیل: info@2nabsh.com

8. ایملک

سایت ایملک
سایت ایملک

سایت ایمیلک به صورت تخصصی بر روی فایل‌های منطقه کرج و تهران تمرکز دارد؛ طبق توضیحاتی که در داخل همین سایت ایمیلک وجود دارد، آنها کیفیت تمامی ویلاها و فایل‌های خودشان را تضمین می‌دهند.

فعالیت سایت ایملک، فقط محدود به منطقه کرج و تهران می‌شود؛ ولی دارای حجم فایل بسیار بالا و متنوعی هستند؛ به طوریکه حتما می‌توانند ملک و زمین مدنظر شما را در تهران و کرج، برای شما پیدا کنند. یعنی اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در منطقه کرج یا تهران را داشتید، واقعا نمی‌توانید یک سایتی بهتر از ایملک را پیدا کنید.

همه این ویژگی‌ها باعث شده تا از ایملک به عنوان یکی از بهترین سایت فروش زمین در تهران و کرج اسم برد.

شماره تماس: 09120905159

ایمیل: info@emelk.biz

آدرس: استان البرز-کرج- میدان نبوت

9. هومینگ

سایت هومینگ

وبسایت هومینگ نیز به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش زمین و ملک فعالیت می‌کند که در کنار سایت، یک اپلیکیشنی را برای کاربران اندروید و IOS نیز طراحی کرد. البته به غیر از بحث خرید و فروش ملک، این سایت در زمینه اجاره و رهن نیز فعالیت می‌کند و به غیر از همین بخش‌های معرفی شده، در هیچ بخش دیگری فعال نیستند و درواقع فعالیت خودشان را به سمت بیراهه نمی‌برند.

10. دلتا

سایت دلتا
سایت دلتا

سایت دلتا یک سایت خرید و فروش زمین، ویلا و ملک است که در شهرها و مناطق مختلف ایران فعالیت می‌کند؛ سایت دلتا یک بخشی را در سایت خودش آماده کرده که صاحبان زمین می‌توانند با استفاده از، اقدام به ثبت آگهی و فروش زمین خودشان کنند.

همچنین مشاوران املاک نیز می‌توانند به عنوان همکار در این سایت ثبت نام کرده و ملک‌های خودشان را در سایت دلتا، به ثبت برسانند.

شماره تماس: 09190628686

11. ملک بانک

در ادامه معرفی بهترین سایت برای فروش زمین باید از سایت ملک بانک اسم ببریم. این سایت در توضیحات خودش، اعلام کرده که با ارائه خدمات برتر، بهترین سایت در زمینه خرید و فروش زمین و ملک است. همانطور که می‌دانید، یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش فروش هر سایتی، ظاهر و قالب زیبای آن سایت است که ملک بانک نیز به خوبی این بخش را در سایت خودش، رعایت کرده.

البته این سایت به غیر از بحث فروش، در زمینه رهن و اجاره نیز فعالیت می‌کند که باعث می‌شود تا فعالیت گسترده‌تری را در این زمینه داشته باشد. همچنین مقالات زیادی نیز در این سایت در حوزه خرید و فروش و نکات لازم در این زمینه ارائه می‌شود که می‌تواند یک راهنمای فوق العاده برای افرادی باشد که قصد خرید یا فروش زمین خودشان را دارند.

شماره تماس: 03136245400

ایمیل: shirreza@gmail.com

آدرس: اصفهان.سه راه حکیم نظامی.ابتدای خیابان ارتش.نبش کوچه 47.شرکت پیشرو اسکان شباهنگ

12. دودوتا

سایت دودوتا
سایت دودوتا

احتمالا اکثر شما با سایت دودوتا آشنا هستید. چون این سایت یک سایت قدیمی در حوزه خرید و فروش زمین است که همین قدیمی بودن آن باعث شده تا معروفیت خاصی را در این زمینه پیدا کنند. به همین جهت می‌توان دودوتا را در لیست بهترین سایت فروش زمین قرار داد.

سایت دودوتا نیز به مانند سایت ملک بانک، به غیر از خرید و فروش، در زمینه اجاره و رهن نیز فعال است.

13. خونه چی

سایت خونه چی - بهترین سایت برای خرید زمین
سایت خونه چی – بهترین سایت برای خرید زمین

آخرین شماره از لیست بهترین سایت های فروش زمین اختصاص دارد با سایت خونه چی! البته بیشتر فعالیت این سایت در حوزه رهن و اجاره خانه و ویلاست؛ ولی در حوزه خرید و فروش زمین نیز فعالیت دارد. درواقع اگر بحث بر روی بهترین سایت های اجاره یا رهن باشد، می‌توان از سایت خونه چی به عنوان یکی از برترین‌ها در این حوزه اسم برد.

شماره تماس: 02191301378

ایمیل: info@khonechi.com

آدرس: مازندران . رامسر .کتالم. بلوار بهشتی.بهشتی 11

جمع بندی

همانطور که در بالاتر هم چندین بار اشاره کردیم، سایت‌های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که در زمینه خرید و فروش زمین فعالیت می‌کنند؛ ولی از آنجایی که پروسه خرید و فروش زمین یک پروسه مهم به شمار می‌رود، نیاز است که بهترین سایت را برای انجام این کار انتخاب کنید.

ما در این پست، 13 تا از بهترین سایت فروش زمین در ایران را به شما معرفی کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود. اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، می‌توانید از قسمت کامنت‌ها از ما بپرسید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه