بهترین روستاهای محمودآباد از جنبه های مختلف

بهترین روستاهای محمودآباد از جنبه های مختلف

برای جواب دادن به این سوال که بهترین روستاهای محمودآباد، کدام روستاها هستند، باید از چند دید مختلف به آن نگاه کنید. در اولین مرحله، شما باید ابتدا بدانید که منظور طرف مقابل از این سوال چیست؟ بیش از 80 روستا در شهرستان محمودآباد وجود دارد که همه آنها، دارای یکسری ویژگی های خاص خودشان هستند که باعث میشود در بخش های مختلف، از آنها به عنوان یکی از برترین روستاهای محمودآباد اسم برد.

در این مقاله از جای دنج قصد داریم تا با هم، بهترین روستاهای شهرستان محمودآباد را با هم بررسی کنیم.

معرفی بهترین روستاهای محمودآباد

معرفی بهترین روستاهای محمودآباد

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، بیش از 80 روستا در شهرستان محمودآباد وجود دارد که ما در پست روستاهای محمودآباد، به صورت کامل درباره آن صحبت کردیم. ولی همانطور که گفتیم، باید این سوال را از جنبه ها مختلفی بررسی کنیم. این جنبه های مختلف عبارتند از:

  • سرمایه گذاری
  • زندگی
  • ساحلی
  • جنگلی
  • و …

در ادامه، برترین روستاهای محمودآباد در تمامی این جنبه های مختلف را به شما معرفی میکنیم:

1. بهترین روستای محمودآباد از لحاظ سرمایه گذاری

بهترین روستای محمودآباد از لحاظ سرمایه گذاری

همه میدانند که منطقه شمال کشور، یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری به شمار میرود؛ قاعدتا هر چه شهرستان به دریا نزدیک باشد، ارزش آن نیز بیشتر است و از آنجایی که شهرستان محمودآباد هم یک شهرستان ساحلی به شمار میرود، قطعا ارزش سرمایه گذاری بسیار بالاتری را نسبت به شهرهای دیگری به مانند آمل و بابل دارد.

اگر قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، قطعا میدانید که قیمت زمین های شهری، بیشتر از هر جای دیگر در این شهرستان است؛ برای همین، اکثریت سعی میکنند تا به سراغ خرید زمین در روستاهای شهرستان محمودآباد بروند. به همین جهت، به دنبال بهترین روستاهای محمودآباد به جهت سرمایه گذاری هستند.

در ادامه، روستاهای برند محمودآباد که بیشترین تقاضا برای خرید و فروش را دارند را معرفی میکنیم:

2. بهترین روستاهای محمودآباد برای زندگی

بهترین روستاهای محمودآباد برای زندگی
کدوم روستا محمودآباد برای زندگی بهتره؟

محمودآباد به دلیل ویژگی های زیادی به مانند آب و هوای مناسب، مناطق دیدنی و از همه مهمتر، جنگل و دریا، باعث شده تا جزو بهترین مناطق برای زندگی به شمار برود. همچنین محمودآباد به نسبت بقیه شهرهای ساحلی، هم مساحت کمتری و هم اینکه جمعیت بسیار کمتری را دارند که یعنی میتوان گفت، به دور از حاشیه و سر و آلودگی صوتی است.

البته همه روستاهای شهرستان محمودآباد، دارای قابلیت جنگل و دریا نیستند و فقط عده محدودی از آنها این ویژگی ها را دارند.

در ادامه بهترین روستاهای محمودآباد برای زندگی را معرفی میکنیم:

3. بهترین روستاهای محمودآباد از لحاظ ساحلی

همانطور که در بالاتر هم به شما توضیح دادیم، محمودآباد یک شهر ساحلی به شمار میرود که کل نوار شمالی آن را، ساحل و دریا پوشش داده. به همین جهت، چندین روستا ساحلی نیز در این شهرستان وجود دارد که در ادامه به شما معرفی میکنیم:

البته روستاهای ساحلی بسیار بیشتری در محمودآباد وجود دارند؛ ولی فقط از همین تعداد میتوان به عنوان برترین روستاهای ساحلی محمودآباد اسم برد.

البته این موضوع را بدانید که فرقی نمیکند که شما در کدام قسمت از شهرستان محمودآباد حضور دارید. در بدترین حالت، فقط به اندازه 20 دقیقه رانندگی با ساحل فاصله دارید. پس نیازی نیست که نگران فاصله زیاد خودتان با دریا نباشید.

4. بهترین روستاهای جنگلی محمودآباد

جنگل تشبندان
جنگل تشبندان

علاوه بر دریا، دو جنگل نیز در شهرستان محمودآباد واقع شده؛ البته جنگل های این شهرستان، در مقایسه با بقیه جنگلهای مازندران، دارای محبوبیت کمتر و همچنین امکانات کمتری هستند. ولی در کل میتوان آن را به عنوان یک مزیت برای این شهرستان معرفی کرد.

دو جنگل در شهرستان محمودآباد با نام های جنگل بونده و تشبندان وجود دارد. در ادامه، نام بهترین روستاهای جنگلی محمودآباد را معروفی میکنیم:

جمع بندی

همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، هر کدام از روستاهای شهرستان محمودآباد، دارای ویژگی های متفاوتی هستند که باعث میشود تا برتری های خاصی را نسبت به دیگری داشته باشند.

در این مقاله، ما سعی کردیم تا بهترین روستاهای محمودآباد از جنبه های مختلف را به شما معرفی کنیم. اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، میتوانید از قسمت کامنتها از ما بپرسید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه