روستای اورطه دشت محمودآباد + استعلام قیمت زمین

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 1 سال پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای اورطه دشت محمودآباد + استعلام قیمت زمین

روستای اورطه محمودآباد در دهستان هرازپی شمالی واقع شده که جزو روستاهای سرخرود به شمار می‌رود؛ شغل اکثر مردمان این روستا کشاورزی است که در کنار کشاورزی، به پرورش دام و طیور هم مشغول هستند.

این روستا یکی از مناطق سرسبز شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود و همچنین به خاطر موقعیت و آب و هوای فوق العاده‌ای کهدارد، یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز ویلا و خرید زمین است.

در ادامه این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را بیشتر با این روستا آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستا اورطه دشت را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای اورطه دشت محمودآباد

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، این روستا در بخش هرازپی شمالی و یکی از محله‌های شهر سرخرود به شمار می‌رود؛ طبق آخرین سرشماری که در سال 1395 انجام شد، اعلام شد که جمعیت روستا اورطه دشت 375 نفر بوده که تشکیل از بیش از 88 خانوار هستند.

لوکیشن روستای اورطه دشت

روستای اورطه دشت در جنوبی‌ترین قسمت از شهر سرخرود قرار دارد که برای رسیدن به آن باید از روستاهای زیادی عبور کنید. از مرکز شهر محمودآباد تا این روستا، حدود 22 کیلومتر فاصله است که با ماشین می‌شود حدود 30 دقیقه رانندگی. در ادامه لوکیشن این روستا را برای شما قرار می‌دهم:

همسایگان روستا اورطه دشت

از شمال: افراتخت، فرام ده، وازیک

از شرق: کنسمرز

از جنوب: ولم، کلوسا

از غرب: رودبار، زاغ ده، زنگی کلا علیا، زنگی کلا سفلی

خرید زمین در روستای اورطه دشت

خرید زمین در روستای اورطه دشت

روستای اورطه دشت را اصلا برای خرید زمین به جهت سرمایه گذاری، پیشنهاد نمیکنیم! چون هم فاصله زیادی تا مرکز شهر دارد؛ از سمت دیگر اگر بخواهیم مهمترین مشکل این روستا برای خرید زمین به جهت سرمایه گذاری را معرفی کنیم، قطعا تقاضا پایین است!

این نکته را هم بگویم که اگر هدف شما زندگی و تفریح است، قطعا اورطه دشت میتواند یک منطقه عالی باشد. یادتان باشد این روستا فوق العاده زیبا و بینظیر است و مطمئن باشید وقتی منظره بکر این روستا را ببینید، حتما به دلتان می‌زند که ایکاش یک زمین یا ویلا در این روستا داشتید.

پس بهتر است که اگر قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، ابتدا فایل روستاهای دیگر را بررسی کنید و روستای اورطه دشت را در اولویت های پایین تر خودتان قرار دهید؛ برای مثال خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد میتواند گزینه مناسبی برای خرید زمین باشد.

پس اگر شما هم قصد خرید زمین و یا استعلام قیمت زمین یا ویلا در روستای اورطه دشت محمودآباد را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه