چرا زمین چسبیده به بافت بخریم؟ یا نخریم؟

چرا زمین چسبیده به بافت بخریم؟ یا نخریم؟

چرا زمین چسبیده به بافت بخریم و چه فایده‎ای برای ما دارد؟ اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در حوزه خرید و فروش زمین را داشته باشید، قطعا این سوال در ذهن شما نیز به وجود آمده؛ زمین های چسبیده به بافت درواقع دارای پتانسیل بسیار بالایی به جهت سرمایه گذاری هستند.

همانطور که می‌دانید، تیم جای دنج در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت می‌کند و همیشه یکی از پیشنهادات ما برای شما سرمایه گذاران گرامی، خرید زمین های چسبیده به بافت است. برای همین در ادامه این مقاله قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره سرمایه گذاری در زمین های چسبیده به بافت به شما ارائه دهیم.

زمین الحاق به بافت چیست؟

زمین الحاق به بافت چیست؟
زمین الحاق به بافت چیست؟

قبل از اینکه به بررسی ارزش زمین های داخل بافت بپردازیم، بهتر است که با معنی زمین های چسبیده به بافت آشنا شویم؛ البته زمین های چسبیده به بافت را با اسم زمین های الحاق به بافت می‌شناشند که در ادامه آنها را به شما توضیح می‌دهیم:

زمین الحاق به بافت درواقع همان زمین های چسبیده به بافت هستند که در طرح های بعدی به صورت صد در صد، وارد بافت می‎شوند. الحاق به بافت هم یک نوع کاربری به شمار می‌رود که ساخت و ساز در این زمین ها نیز ممنوع است.

چرا باید اقدام به خرید زمین چسبیده به بافت کنیم؟

چرا زمین چسبیده به بافت بخریم

حالا می‌رسیم به سوال اصلی خودمان، یعنی اینکه چرا زمین چسبیده به بافت بخریم و از چه لحاظ برای سرمایه گذاری مناسب هستند. اکثر کاربری زمین‌های چسبیده به بافت مربوط به استان‌های شمالی، یعنی مازندران و گیلان می‌شوند.

زمین‌های داخل بافت معمولا دارای قیمت‌های زیادی هستند که حالا در هر شهرستانی و بنا به ویژگی و امکانات همان شهرستان، این قیمت‌ها فرق می‌کند. ولی می‌توان به جرعت گفت که قیمت زمین های داخل بافت، حداقل دو برابر قیمت زمین های چسبیده به بافت است.

حالا چرا ما اصرار داریم که زمین چسبیده به بافت بخرید؟ چون همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، این زمین ها در طرح های بعدی به صورت صد در صد وارد بافت میشوند که یعنی ارزش زمین های چسبیده به بافتی که خریداری کردید و حالا وارد بافت شدند، حداقل دو برابر میشود!

چرا سرمایه گذاران به دنبال خرید زمین های چسبیده به بافت هستند؟

چرا زمین چسبیده به بافت بخریم

امروزه تعداد قابل توجهی از افراد منطقه شما را افراد غیربومی تشکیل می‌دهند که در منطقه شمال اقدام به ساخت و ساز می‌کنند. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، زمین های داخل بافت شمال، دارای قیمت های بسیار زیادی هستند که دلایل مختلفی دارد. یکی از این دلایل مربوط می‌شود به افزایش تقاضا و کاهش عرضه! یعنی مشتریان زیادی برای خرید زمین داخل بافت وجود دارد و این در صورتی است که زمین های کمتری در مقایسه با نیاز مشتری وجود دارد.

این درصورتی است که زمین های خارج از بافت زیادی در منطقه شمال وجود دارد؛ به همین منظور، سرمایه گذاران اقدام به خرید زمین های چسبیده به بافت و خارج از بافت با قیمت بسیار کمتر از زمین های داخل بافت می‌کنند تا در آینده و در زمان مناسبش، بتوانند ساخت و سازهای مدنظرشان را انجام دهند.

تفاوت زمین های چسبیده به بافت و خارج از بافت چیست؟

زمین های چسبیده به بافت هم درواقع همان زمین های خارج از بافت هستند که در طرح بعدی، قرار است که وارد بافت شوند.

حتی از لحاظ قیمت هم نباید هیچ فرقی داشته باشند؛ ولی چون صاحب زمین، با ارزش زمین های چسبیده به بافت آشناست و می‌دانید که تقاضا زیادی برای خرید آن وجود دارد، قیمت بیشتری را نسبت به زمین هایی که چسبیده به بافت نیستند ارائه می‌دهد.

در زمین های چسبیده به بافت میتوان ویلا ساخت؟

در ادامه بررسی سوال چرا زمین چسبیده به بافت بخریم، می‌رسیم به یک سوال مهم و آن هم این است که آیا در زمین های چسبیده به بافت میتوان ساخت و ساز کرد یا نه؟!

خیر! ساخت و ساز در زمین های بیرون بافت، کاملا غیرقانونی است؛ حتی اگر شما اقدام به ساخت و ساز هم بکنید، باز هم درنهایت مجبور هستید که برای دریافت انشعابات اقدام کنید که در این لحظه هم نیاز به مجوز ساخت دارید؛ این درصورتی است که شما هیچ مجوز ساختی در دست ندارد و درنهایت هم ارگان های دولتی مربوطه، هیچ کمکی به شما نمی‌کنند.

حتی اگر ارگان های مربوطه هم متوجه شوند که شما در حال ساخت و ساز در زمین های چسبیده به بافت یا خارج از بافت هستید، ممکن است که شما را جریمه کنند.

خرید زمین چسبیده به بافت در محمودآباد

خرید زمین چسبیده به بافت در محمودآباد
از کجا باید زمین چسبیده به بافت بخرم؟

تا به اینجا فهمیدیم که خرید زمین چسبیده به بافت یا همان خرید زمین الحاق به بافت می‌تواند یک گزینه عالی و فوق العاده برای سرمایه گذاری باشد. پس به نظر ما اگر هدف شما خرید زمین در منطقه شمال کشور است، پیشنهاد می‌کنم که حتما در کنار بررسی زمین های داخل بافت و … فایل های مربوط به زمین های چسبیده به بافت را هم بررسی کنید.

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بعد از اینکه زمین ها چسبیده به بافت، وارد بافت شوند، حداقل قیمت ارزش آنها دو برابر می‌شود. در کل اگر شما قصد خرید زمین چسبیده به بافت در محمودآباد را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید و فایلهای مربوط به زمین چسبیده به بافت را با هم بررسی کنید

شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

جمع بندی

زمین های چسبیده به بافت دارای پتانسیل بسیار بالایی به جهت سرمایه گذاری هستند؛ برای همین اگر شما قصد سرمایه گذاری در منطقه شمال کشور را دارید، پیشنهاد می‌کنم که حتما فایل ها چسبیده به بافت را نیز بررسی کنید.

در این مقاله ما سعی کردیم تا سوال چرا زمین چسبیده به بافت بخریم را بررسی کنیم. اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، می‌توانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه