چرا باید به محمودآباد برویم؟ تفاوت این شهر با بقیه شهرها چیه؟

چرا باید به محمودآباد برویم؟ تفاوت این شهر با بقیه شهرها چیه؟

چرا باید به محمودآباد برویم؟ به نظر شما چرا؟ مگر تفاوت این شهرستان با بقیه جاها چیست؟ خوب بیایید از اول اول شروع کنیم. از کلیه مزایاهای شهر محمودآباد مازندران، از مکان های تفریحی و دیدنی و ….

همانطور که می دانید، جای دنج ویلاهای زیادی را در این شهر برای شما آماده کرده؛ ولی خب چه چیزی وجود دارد که شما را ترغیب کند تا به این شهر بیایید؟ قطعا مهمترین دلیل آن، دریاست! ولی باز هم دلیل وجود دارد! با ما همراه باشید تا ببینم که چرا باید به محمودآباد برویم؟

چرا اجاره ویلا در محمودآباد؟

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در این شهرستان را دارید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:
09355294440

آقای الهی

دلایل سفر به محمودآباد چیست؟

از مکان های مذهبی گرفته مثل امامزاده فضل روستا خشت سر، تا جاذبه های طبیعی به مانند دریا و جنگل. در این لیست ما به معرفی برترین ها میپردازیم؛ ولی این را بدانید که شهرستان محمودآباد با وجود اینکه یک شهرستان کوچک است، ولی باز هم مکانهای زیادی برای تفریج و گردش دارد.

1. امامزاده فضل روستا خشت سر

امامزاده فضل روستا خشت سر

امامزاده فضل یکی از مکان های مذهبی و همچنین تاریخی این شهرستان به شمار می رود که تاریخچه محمودآباد را به رخ می کشد. قدمت این بنای تاریخی، حداقل 900 سال تخمین زده شده.

امامزاده فضل از فرزندان امام موسی کاظم است و مزارش در همان اول روستا خشت واقع شده. عده زیادی از مسافران با ایران پیما مسافرت می کنند و همین امامزاده فضل، مکانی برای توقف و انجام فرائض دینی این مسافران است.

همچنین بخوانید: 5 تا از بهترین هتل محمودآباد

2. دریا محمودآباد

دریا محمودآباد

همانطور که می دانید شهرستان محمودآباد یک شهرستان ساحلی به شمار می رود که از شمال به دریا خزر راه دارد. عده زیادی از مسافران که از سراسر ایران به این شهرستان می آیند، هدف اصلی آنها گشت و گذار در کنار دریا است.

البته متاسفانه دریا شهرستان محمودآباد خیلی وقت است که به حال خودش رها شده و شهرداری هیچ کاری برای بهبود ساحل محمودآباد انجام نمیدهد. متاسفانه ساحل محمودآباد هر روز کثیف تر از روز قبلش می شود.

3. جنگل روستاهای محمودآباد

نمایی از جنگل بونده

همانطور که می دانید شهرستان محمودآباد یک شهرستان سرسبز است که یکی از این مناطق، جنگلهایی است که در محمودآباد وجود دارد.

روستاهای زیادی در این شهرستان هستند که به جنگل راه دارند؛ برای مثال جنگل اهلم، جنگل خشت سر و یا جنگل روستا بونده که معروف ترین آنها، همین جنگل روستا بونده.

البته این جنگلها، جنگلهایی نیستند که به عنوان یک جنگل درجه یک از آنها یاد شود؛ ولی خب مکان خوبی برای گذراندن وقت است.

4. سرای گردشگری سیمرغ

سرای گردشگری سیمرغ

یکی از مکانهای تفریحی که جدیدا در محمودآباد احداث شده، مجتمع گردشگری سیمرغ است.

این مجتمع تفریحی که گفته شده به شکل یک هواپیما ساخته شده، شامل فروشگاه زنجیره ای رفاه، کافی شاپ، سینما، بوتیک، فروشگاه عطر، پوشاک زنانه و مردانه و …. است و همیشه خدا هم شلوغ!

5. پارک های محمودآباد

پارک طاهبار

معروف ترین پارکهای محمودآباد شامل پارک لاله، طاهباز و ملت است. در بین این سه پارک، پارک طاهباز از بقیه پارکها معروفتر و محبوبتر است و همچنین امنتر!

پارک لاله که از خانه من و شما و هم خلوت تر شده! ملت هم به دلیل اینکه جدیدا تبدیل به پاتوق یکسری جوانان خلاق شده :دی مکان خوبی برای تفریح نیست. ولی از آنجایی که پارک ملت محمودآباد یک پارک ساحلی است، برای قدم زدن و تفریح مکان مناسبی است.

6. مجتمع تفریحی غزال

مجتمع تفریحی غزال

مجتمع تفریحی غزال هم یکی از مکانهای تفریحی دیگر شهرستان محمودآباد است که در روستای خشت سر واقع شده که بیشتر از همه چی، به سالن بولینگی که دارد معروف است.

جدا از سالن بولینگ، این مجتمع تفریحی یک فروشگاه زنجیره ای (رفاه)، بوتیک و یک رستورانی با نام رستوران تراس هم دارد که اکثر شبها، به همراه موسیقی زنده است.

7. زمین های کشاورزی

یکی دیگر از دلایلی که چرا باید به محمودآباد برویم همین زمین های کشاورزی است. مازندران به همین زمین های کشاورزی معروف است و خوب محمودآباد هم از این قاعده، مستثنی نیست.

شما اگر به روستاهای این شهرستان سفر کنید، میتوانید شاهد منظره های فوق العاده زیبا از زمین هاش کشاورزی برای برنج باشید! البته اگر نظر من را بخواهید، من به شما روستا چهارمحل آهی را پیشنهاد میکنم.

8. موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

زمین های محمودآباد دارای ارزش بالایی به جهت سرمایه گذاری هستند؛ برای اثبات این حرف، فقط کافی است که قیمت زمین های شهرستان محمودآباد را سالهای گذشته مقایسه کنید. البته درست است که قیمت زمین ها به صورت کلی بالا رفته؛ ولی از آنجایی که محمودآباد جزو های شهرهای رو به رشد مازندران به شمار مرود، پیشنهاد میشود که در صورت سرمایه گذاری، خرید زمین در محمودآباد را نیز در اولویت خودتان قرار دهید.

اگر هم نیاز به مشاوره یا خرید زمین در شهرستان محمودآباد داشتید، میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعاتی بیشتر از اینکه چرا باید به محمودآباد برویم؟

این 7 مکانی که در بالا به آن اشاره کردیم فقط مکانهای تفریحی بودند! یعنی ما هنوز از امنیت شهرستان محمودآباد صحبت نکردیم، به طور مفصل درباره مکانهای مذهبی محمودآباد صحبت نکردیم، درباره روستاهای زیبای این شهرستان صحبت نکردیم، درباره امکانات این شهرستان صحبت نکردیم و ….

در این پست ما فقط خواستیم تا درباره بیشتر درباره مکانهای تفریحی صحبت کنیم.

البته که ما بعدا به طور مفصل درباره همه این مکانها صحبت میکنیم و به طور کامل به قسمتهای دیگری به مانند امنیت و امکانات و … میپردازیم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه