روستای زنگی کلا علیا | ادرس + خرید زمین

روستای زنگی کلا علیا | ادرس + خرید زمین

روستای زنگی کلا علیا یکی از روستاهای سرخرود به شمار میرود که در دهستان دابوی شمالی واقع شده؛ در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتری درباره این روستا را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای زنگی کلا علیا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای زنگی کلا علیا

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، زنگی کلا علیا جزو روستاهای بخش سرخرود به شمار میرود که در دهستان دابوی شمالی واقع شده؛ جمیعت این روستا هم بر اساس آخرین سرشماری که در سال 1385 انجام شده، به 1336 نفر میرسد که حالا این جمعیت هم تشکیل شده از 671 نفر مرد و 665 نفر زن هستند.

آدرس روستای زنگی کلا علیا

بهترین روش برای آدرس دادن روستای زنگی کلا علیا، استفاده از نقشه گوگل است؛ چون اگر بخواهیم به صورت متنی به شما توضیح دهیم، قطعا گیج میشوید. در ادامه، ما نقشه این روستا را برای شما قرار میدهیم:

همسایگان روستای زنگی کلا علیا

از شمال: حاجی کلا علیا، ملاکلا، حاجی کلا سفلی

از شرق: زنگی کلا سفلی، افراسرا

از جنوب: احمدآباد کلیج، ابوالحسن آباد، زردآب

از غرب: معلم کلا، عملده شرقی

خرید زمین در زنگی کلا علیا مناسب است؟

خرید زمین در زنگی کلا علیا مناسب است؟

اگر هدف شما از خرید زمین در زنگی کلا علیا به جهت سرمایه گذاری است، پیشنهاد میکنم که ابتدا فایل های روستاهای دیگر به مانند خرید زمین در حربده محمود آباد را بررسی کنید؛ چون زنگی کلا برای سرمایه گذاری، نمیتواند یک گزینه ایده آل و فوق العاده باشد. درکل اگر هدف شما از خرید زمین در محمودآباد، به جهت سرمایه گذاری است، باید طبق سرمایه خودتان، به سراغ بهترین روستاها برای سرمایه گذاری بروید.

ولی اگر هدف شما از خرید زمین در زنگی کلا علیا مربوط به تفریح و زندگی میشود، قطعا روستای زنگی کلا علیا میتواند محل مناسبی باشد. اگر قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در زنگی کلا علیا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

همچنین بخوانید: قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه