روستای زنگی کلا سفلی سرخرود | آدرس + قیمت زمین

روستای زنگی کلا سفلی سرخرود | آدرس + قیمت زمین

روستای زنگی کلا سفلی یکی از روستاهای بخش سرخرود شهرستان محمودآباد به شمار میرود؛ در این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا یکسری اطلاعاتی درباره این روستا را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای زنگی کلا سفلی را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره زنگی کلا سفلی سرخرود

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، زنگی کلا سفلی یکی از روستاهای سرخرود به شمار میرود که واقع در دهستان دابوی شمالی است. جمعیت این روستا 303 نفر اعلام شده که البته این آمار هم مربوط به سرشماری سال 1385 میشود؛ یک سرشماری دیگری هم در سال 1395 وجود دارد که متاسفانه نتوانستیم آماری از آن را به دست بیاوریم.

دهستان:دابوی شمالی
جمعیت:303 نفر (بر اساس سرشماری سال 1385)
فاصله تا مرکز شهر:5.6 کیلومتر تا سرخرود، 20.4 کیلومتر تا محمودآباد

آدرس روستای زنگی کلا سفلی

از آنجایی که برای رسیدن به این روستا، باید از چندین روستای مختلف عبور کنید، پس بهترین کار این است که نقشه روستای زنگی کلا سفلی سرخرود را برای شما قرار بدهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان را به این روستا، پیدا کنید.

همسایگان روستای زنگی کلا سفلی

از شمال: حاجی کلا علیا، حاجی کلا سفلی، درویش آباد، چاکسر

از شرق: —–

از جنوب: افراسرا، اسلام محله

از غرب: زنگی کلا علیا

خرید زمین در زنگی کلا سفلی

خرید زمین در زنگی کلا سفلی
قیمت زمین در زنگی کلا سفلی چقدره؟

اگر بخواهیم رک و راست به شما درباره خرید زمین در زنگی کلا سفلی توضیح دهیم، اصلا برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمیشود! زمین های زنگی کلا، دارای ارزش های به نسبت پایین تری در مقایسه با بقیه زمین های شهرستان محمودآباد هستند.

پس من به شما پیشنهاد میکنم که اگر قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، بررسی فایل های روستای زنگی کلا را در اولویت های آخر خودتان قرار دهید و فایل هایی خرید زمین در حربده محمود آباد و دیگر روستاهای درجه یک محمودآباد را در اولویت اول قرار دهید.

ولی اگر هدف شما از خرید زمین در روستای زنگی کلا سفلی، برای زندگی و تفریح است، قطعا جای خوبی را انتخاب کردید. چه روستای زنگی کلا سفلی سرخرود و چه بقیه روستاهای شهرستان محمودآباد، همگی آنها، یک جای مناسب برای زندگی و تفریح هستند!

اگر قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در زنگی کلا سفلی را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه