روستای زرداب سرخرود | آدرس | قیمت زمین

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 7 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای زرداب سرخرود | آدرس | قیمت زمین

روستای زرداب سرخرود یکی از معروفترین روستاهای بخش سرخرود و همچنین شهرستان محمودآباد به شمار میرود. ولی اگر سِرچی درباره این روستا در گوگل زده باشید، قطعا متوجه میشوید که اطلاعات زیادی درباره آن وجود ندارد.

برای همین در ادامه این پست از سایت جای دنج، ما تصمیم گرفتیم تا اطلاعاتی درباره روستای زرداب محموداباد را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در منطقه زرداب را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای زرداب سرخرود

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، روستای زرداب یکی از روستاهای سرخرود به شمار میرود که در بخش هرازپی شمالی هم واقع شده است. طبق آخرین سرشماری که در سال 1385 و از این روستا به دست آمده، روستای زرداب مازندران دارای 1073 نفر جمعیت میباشد که این جمعیت هم تشکیل شده از 307 نفر هستند. البته یک سرشماری دیگری هم در سال 1395 انجام شده؛ ولی متاسفانه اطلاعاتی از این سرشماری و درباره روستا زرداب در دست نیست.

دهستان:هرازپی شمالی
جمعیت:1073 نفر (307 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:21 کیلومتر
پیج ایسنتاگرام: https://www.instagram.com/zardab_1

نقشه روستای زرداب محمودآباد

قطعا پیدا کردن این روستا، نمیتواند برای افراد غیربومی کار آسانی باشد. برای همین، بهترین کار استفاده از نقشه گوگل است؛ برای همین در ادامه این بخش، نقشه روستای زرداب سرخرود را برای شما قرار میدهیم.

تاریخچه نام زرداب

اکثر افراد بومی، زرداب را با نام “زرداو” یا “زردو” میشناسند. چون کلمه “او” در زبان مازندرانی، همان معنی آب را میدهد. ولی این تلفظ از بیخ و بن اشتباه است! چون این روستا از کلمات زرد + آب تشکیل نشده! بلکه از کلمات زر + داب به وجود آمده.

“زر” که همان معنی طلا را میدهد و “داب” نیز مخفف شده کلمه “دابو” است.

همسایگان روستای زرداب محمودآباد

از شمال: ابوالحسن آباد

از شرق: احمدآباد کلیج، علویکلامیر

از جنوب: تازه آباد، کنس مرز، میرده سفلی

از غرب: عبدالله آباد، علی آباد، اسکنده، وازیک

خرید زمین در زرداب سرخرود

خرید زمین در زرداب سرخرود
قیمت زمین در زرداب چقدر است؟

زرداب یکی از مناطق خوب و عالی در شهرستان محمودآباد به شمار میرود؛ حتی تعداد قابل توجهی از افرادی که با ما و برای خرید زمین در محمودآباد تماس میگیرند، درباره زمین های زرداب نیز سوال میپرسند. ولی زرداب نمیتواند یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری باشد.

البته اینطور هم نیست که خرید زمین در زرداب یک گزینه بد برای سرمایه گذاری باشد؛ منظور ما این است که برای سرمایه گذاری، روستاهای بهتری نسبت به زرداب وجود دارند که برای مثال میتوان به خرید زمین در کلوده محمودآباد اشاره کرد. ولی اگر در هر صورت شما قصد استعلام قیمت یا خرید زمین در زرداب را دارید، میتوانید با استفاده از شماره زیر، با تیم جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه